Three Of Us

i

Autor: materiały prasowe Magic Records Poland

Three Of Us z nową piosenką Ulotnie. Szykuje się hit na miarę numeru Szklany sufit?

2022-05-23 12:15

Zespół Three Of Us dał się poznać całej Polsce, dzięki piosence Szklany sufit. Numer w szybkim tempie stał się hitem, dlatego przyszła pora na ich kolejną twórczość. Mowa o piosence Ulotnie, z której płynie głębokie przesłanie. Sprawdźcie szczegóły!

Ulotnie to tytuł najnowszego singla zespołu Three Of Us. W życiu wszystko bywa ulotne - nawet te najpiękniejsze chwile. Dlatego cieszmy się codziennością i walczmy o to, by tych dobrych momentów było jak najwięcej. Czasami, zupełnie niepostrzeżenie, poniedziałek zmienia się w czwartek, a styczeń w grudzień. W tym biegu warto jednak pamiętać o tym, co pomiędzy, bo każdy dzień ma w sobie potencjał na bycie najcenniejszym. Najnowsza piosenka zespołu Three Of Us, utrzymana jest w gitarowym, energetycznym i nowoczesnym stylu, do jakiego trio ze Śląska powoli zaczyna nas przyzwyczajać. Czy to kolejny hit na nadchodzące lato?!

Three Of Us - kto to?

Three Of Us to zespół, o którym z dnia na dzień zaczyna być coraz głośniej. W jego skład wchodzą dwaj bracia Tomek i Romek, a także ich przyjaciółka Ewa. Znajomość ta zaczęła się już ponad 10 lat temu, a od tamtego czasu wszyscy stali się niemal nierozłączni. Co ciekawe poznali się w programie TVP 2 Bitwa na głosy, dlatego od tego czasu trwa ich wspólna przygoda. Ich pierwsza wspólna piosenka, która w mgnieniu oka stała się hitem nosi tytuł Szklany sufit.

Sonda
Three Of Us - czy lubisz ich twóczość?