ZASIĘGI

Te gwiazdy mają MILIONY obserwatorów na Instagramie. Wiemy, kto jest najlepszy!

2023-07-11 12:23

Instagram jest dziś jedną z najpopularniejszych aplikacji, w której konto ma prawie każda polska jak i zagraniczna gwiazda. To właśnie tam gromadzą się ich fani i z ciekawością śledzą ich życie publiczne, jak i prywatne kadry. Zastanawiacie się które polskie gwiazdy mają miliony obserwatorów na Instagramie? Będziecie zaskoczeni!

Kto ma milion obserwatorów na Instagramie wśród polskich gwiazd? Taka liczba w aplikacji ze zdjęciami i rolkami, budzi prestiż w internecie. Instagram to jedna z najpopularniejszych aplikacji na świecie. To nie tylko źródło rozrywki, ale również baza pięknych fotografii, ale od pewnego czasu także rolek, którym towarzyszą kawałki utworów. Użytkownicy mogą nie tylko sami być twórcami, ale także  bez problemu mogą śledzić w niej swoich idoli. Choć wydawać by się mogło, że miliony obserwatorów na Instagramie mogą mieć wyłącznie zagraniczne gwiazdy - nic z tych rzeczy! Okazuje się, że polscy influencerzy i artyści, również mogą pochwalić się milionami na swoich oficjalnych kontach.

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Polskie gwiazdy z milionem obserwatorów na Instagramie

Najwięcej obserwujących na Instagramie ma bez wątpienia piłkarz Cristiano Ronaldo i obecnie jest to ponad 596 mln obserwujących! Kim Kardashian może pochwalić się 362 mln obserwujących, Ariana Grande 376 mln obserwujących, a Beyonce 314 mln.  Co z Polskimi gwiazdami? Okazuje się, że milion wybił także wielu polskim gwiazdom i nie mówimy tu tylko o influencerach Wersow i Frizie, którzy niedawno zostali rodzicami, ale także o znanych i lubianych piosenkarkach. Z naszej galerii, która umieszczona jest na górze tego artykułu dowiecie się, kto w Polsce ma miliony obserwatorów na Instagramie.