TikTokerka śpiewa głosem Tiny Turner i Agnieszki Chylińskiej. Fani zachwycają się jej talentem!

i

Autor: https://www.tiktok.com/@roksasas

Gwiazdy

TikTokerka śpiewa głosem Tiny Turner i Agnieszki Chylińskiej. Fani zachwycają się jej talentem!

2023-07-11 9:11

Media społecznościowe i popularne platformy potrafią wypromować prawdziwe perełki z niebywałym talentem. Wygląda na to, że podobnie będzie i tym razem. Filmiki Roksany stają się coraz bardziej popularne, jej rozpoznawalność rośnie, a fani nie mogą powstrzymać się od kierowania komplementów w jej stronę. Nic w tym dziwnego, wokalistka posiada niesamowity głos, który jest nie do podrobienia!

Talent wokalny jednej z tiktokerek zachwycił tysiące obserwujących, którzy z niecierpliwością czekają na jej kolejne filmiki. 24-letnia Roksana podbija platformę wrzucając krótkie filmiki, na których prezentuje swoje niebywałe umiejętności operowania głosem i naśladowania innych artystów. Wokalistka potrafi niemal identycznie odtworzyć wokal Tiny Turner, Bonnie Tyler, Che czy Agnieszki Chylińskiej. Jej elektryzujący głos w połączeniu z charyzmą i ogromnym uśmiechem, to mieszanka wybuchowa, która nastraja wszystkich widzów 24-latki pozytywnym vibe'm. Dziewczyna posiada mocny, unikatowy głos, który sprawia, że każde z wykonań przyciąga tysiące odbiorców, którzy nie mogą uwierzyć w jej ogromny talent.

HA HA HA ale z Ciebie bambik | Dokończ Piosenkę 14 #Bambiksong

Roksasas - wokalistka

Roksasas, czyli 24-letnia Roksana uwielbia muzykę i śpiew. Jakiś czas temu postanowiła założyć profil na TikToku, by dzielić się z użytkownikami swoim hobby i, jak szybko się okazało, ogromnym talentem. Wokalistka systematycznie wrzuca na popularną platformę filmiki, na których możemy usłyszeć jej niebywały, charakterystycznie zachrypnięty głos. Ostatnio ogromną furorę zrobił jeden z materiałów, na którym postanowiła pobawić się chwilę w artystów z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Roksana naśladowała wokal Cher, Tiny Turner i Agnieszki Chylińskiej. Wideo w ciągu kilkunastu godzin od publikacji zostało odtworzone ponad 20 tysięcy razy. Fani 24-letniej wokalistki, niemal jednogłośnie, stwierdzili, że zdecydowanie najlepiej wyszła jej próba wcielenia się w polską wokalistkę. Ogromne zainteresowanie wśród społeczności na TikToku wzbudziło również jej wykonanie kultowego utworu Czesława Niemena - Dziwny jest ten świat.

🥰🥰🥰🥰 twój głos to lekarstwo na wszystko 🥰🥰🥰

Mogę słuchać Twojego głosu bez końca.

aż mam ciarki 😳 wspaniała! 🥰

Listen on Spreaker. Źródło: TikTokerka śpiewa głosem Tiny Turner i Agnieszki Chylińskiej. Fani zachwycają się jej talentem!