Taniec z Gwiazdami 2022 - jurorzy

i

Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami 2022 - jurorzy

Taniec z Gwiazdami 2022 - jurorzy. Kto oceni uczestników 13. edycji?

2022-09-12 14:54

Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami powraca na antenę Polsatu. Na parkiecie pojawią się nowe gwiazdy, które zmierzą się z różnymi tanecznymi stylami. Cha-cha, samba, rumba, jive, tango, quickstep, salsa i nie tylko. Kto oceni uczestników 13. edycji Tańca z Gwiazdami? Jurorzy show są już znani!

Taniec z Gwiazdami to jeden z chętniej oglądanych programów w telewizji. To nie tylko niesamowite emocje, wyrażane tańcem, ale także dobra muzyka i wspaniała zabawa. Przed nami 13. edycja Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami, która zawita na antenie Polsatu jesienią 2022 roku. Na parkiecie pojawią się nowe gwiazdy ze świata kina, telewizji, internetu i nie tylko! Pierwszym uczestnikiem, który został ogłoszony przez producentów tanecznego show, był detektyw Krzysztof Rutkowski. Kolejno na liście pojawił się fachowiec Wiesław Nowobilski, aktor Łukasz Płoszajski, czy też Natalia Janoszek - Polka, która jest gwiazdą Bollywood i Hollywood. To będzie gorąca edycja, podczas której jak zawsze będą dawać czadu również prowadzący. W tej roli zobaczymy trio: Paulinę Sykut-Jeżynę, Izabelę Janachowską i Krzysztofa Ibisza. Kto zatem zasiądzie w jury?

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 2022 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w jesiennej edycji programu?

Szybkie Pytania Kamil Bednarek

Taniec z Gwiazdami 2022 - jury

Skład jurorski Tańca z Gwiazdami jest już znany! Uczestników 13. edycji show ocenią:

Od dłuższego czasu sporo mówiło się o zmianach jurorów w Tańcu z Gwiazdami. O tę posadkę mieli się starać między innymi Agnieszka Kaczorowska, a także Marcin Hakiel, jednak telewizja Polsat nie zdecydowała się na taki krok. Program Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami będzie emitowany na żywo w każdy poniedziałek o godzinie 20:05. Pierwszy odcinek pojawi się na antenie Polsatu już 29 sierpnia.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 13 edycja - WSZYSTKIE PARY. Kto z kim tańczy? [GALERIA]

Sonda
Czy masz zamiar oglądać 14. edycję show "Taniec z gwiazdami"?