Jamala

i

Autor: AKPA Jamala

Jamala z Ukrainy uczestniczką Tańca z Gwiazdami. Internauci 'jej udział w programie nie jest fair'

2022-07-22 10:49

13. edycja Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami rusza lada moment. Do uczestników tanecznego show dołączyła piosenkarka z Ukrainy - Jamala, która wygrała Eurowizję w 2016 roku. Artystka nie tylko pokaże swoje umiejętności na parkiecie, ale będzie też zbierać pieniądze na rzecz ofiar wojny w swoim kraju. Niestety nie każdy zadowolony jest z jej udziału w show. Dlaczego?

Jamala kolejną uczestniczką Tańca z Gwiazdami 2022. Wielkimi krokami zbliża się jesienna edycja tanecznego show. Na parkiecie zobaczymy tym razem detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, aktorkę i gwiazdę Bollywood Natalię Janoszek, czy też aktora znanego z Pierwszej miłości - Łukasza Płoszajskiego. To jednak nie koniec. Lista uczestników Tańca z gwiazdami jest naprawdę zaskakująca, a teraz okazuje się, że znowu się wydłużyła. W 13. edycji show na parkiecie zobaczymy ukraińską piosenkarkę - Jamalę, o której już od dłuższego czasu mówiło się, że zatańczy w polskiej produkcji. Polsat oficjalnie potwierdził tę informację na swoich social mediach, jednak nie wszystkim spodobał się udział Ukrainki w programie. Dlaczego?

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 2022 - jurorzy. Kto oceni uczestników 13. edycji?

Piotr Kupicha z zespołu Feel gościem Radia SuperNova. Premiera piosenki 7 Stan

Jamala z Ukrainy w polskim w Tańcu z Gwiazdami

To już pewne. Jamala z Ukrainy została oficjalną uczestniczką Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami. Na ten moment nie wiemy z kim zatańczy w parze, jednak Polsat ujawnił informację, że podczas 13. edycji programu będzie prowadzona zbiórka dla ofiar wojny w Ukrainie. Wiele osób cieszy się, z takiego obrotu akcji, jednak pojawiły się też nieprzyjemne komentarze. Internauci uważają, że występ Jamali w polskiej edycji jest nie w porządku wobec innych uczestników, a wszystko dlatego że ukraińska piosenkarka ma już doświadczenie w tańcu towarzyskim. W ubiegłym roku, Jamala występowała w ukraińskiej wersji Tańca z Gwiazdami i będąc w parze z Antonem Nesterką, zajęła dziewiąte miejsce.

- Wy tak serio?! Jej udział w programie nie jest fair wobec pozostałych uczestników, ponieważ Jamala już ma doświadczenie w tego typu programie- brała udział w ostatniej edycji TzG w Ukrainie jesienią 2021...

- Wow super!! Powodzenia na parkiecie tańca na gwiazdami!! ❤️❤️❤️??

- W Twoja Twarz Brzmi Znajomo występował Danzel - tak, zza granicy i wszyscy byli zadowoleni. A teraz co się stało? Ktoś ma jakieś zarzuty? Mega super, że Jamala ?

Jamala - kim jest?

Jamala, właściwie to Susana Alimiwna Dżamaładinowa to 39-letnia ukraińska piosenkarka, aktorka i autorka tekstów krymskotatarskiego pochodzenia, której skalę głosu ocenia się na cztery oktawy. Jamala w 2016 roku wygrała 61. Konkurs Piosenki Eurowizji, który organizowany był w Sztokholmie. W 2017 została ambasadorką marki kosmetycznej Oriflame, a także twarzą kampanii „Plus na kartę” polskiej sieci komórkowej. W czerwcu 2021 wystąpiła z Sylwią Grzeszczak podczas festiwalu Europejski Stadion Kultury w Rzeszowie emitowanego w TVP2. Następnie uczestniczyła w ósmej edycji ukraińskiego programu Taniec z Gwiazdami.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 2022 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w jesiennej edycji programu?

Sonda
Czy masz zamiar oglądać 14. edycję show "Taniec z gwiazdami"?