Taniec z Gwiazdami 13 edycja - WSZYSTKIE PARY

i

Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami 13 edycja - WSZYSTKIE PARY

Taniec z Gwiazdami 13 edycja - WSZYSTKIE PARY. Kto z kim tańczy? [GALERIA]

2022-10-03 11:28

Po roku przerwy na antenę Polsatu powraca najbardziej roztańczony program jesiennego sezonu! Już od 29 sierpnia przedłużony zostanie weekend o jeden dzień, a to wszystko przez emisję Tańca z Gwiazdami w każdy poniedziałek o godzinie 20:05. Pary 13. edycji są już znane. Kto z kim tańczy? Będziecie zachwyceni!

Taniec z Gwiazdami 2022 - PARY są już znane! Kto z kim tańczy w 13. edycji? Dla widzów i samych uczestników ujawnienie duetów to zawsze ekscytujący moment i wielka niespodzianka. Poznaliśmy już gwiazdy jesiennej edycji, wśród których są między innymi Krzysztof Rutkowski, Łukasz Płoszajski, Jacek Jelonek, czy też Jamala z Ukrainy. Oprócz tego dowiedzieliśmy się kto zasiądzie w jury i poprowadzi taneczne show. Bez zmian swoje noty będą pokazywać jurorzy w składzie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny, zaś show poprowadzi trio - Izabela Janachowska, Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 2022 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w jesiennej edycji programu?

Szybkie Pytania Kamil Bednarek

Taniec z Gwiazdami 2022 - PARY. Kto z kim tańczy?

Pierwszy odcinek Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami, pojawi się na antenie Polsatu już w poniedziałek 29 sierpnia, dlatego warto poznać pary 13. edycji tanecznego programu! Krzysztof Rutkowski zatańczy z influencerką i tancerką Sylwią Madeńską, a inni? Przekonajcie się sami! W galerii poniżej możecie sprawdzić jaki tancerz został dopasowany do danej gwiazdy.