Edyta Herbuś

i

Autor: AKPA Edyta Herbuś

Edyta Herbuś błyszczy na planie You Can Dance. Szykuje się najlepsza edycja tanecznego show?

2022-07-28 9:50

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja roztańczonego show dla dzieci You Can Dance - Nowa Generacja. Wraz z nową odsłoną nastąpiły zmiany. Obok Agustina Egurroli zasiadła Ida Nowakowska i Katarzyna Cichopek, a prowadzącą została Edyta Herbuś, która na nagraniach po prostu promienieje. Internauci są zachwyceni! Szykuje się najlepsza edycja tanecznego show?

You Can Dance - Nowa Generacja to taneczne show dla dzieci, które ma swoją emisję na antenie TVP. Przed nami druga edycja programu, a najnowsze odcinki pojawią się w telewizji już w styczniu 2023 roku. Nagrania rozpoczęły się, a widzowie poznali skład jurorski i nową prowadzącą. Wiemy już, że młodych uczestników oceniać będą Agustin Egurrola, Ida Nowakowska i Katarzyna Cichopek. Prowadzącą tanecznego show, została tym razem polska tancerka, aktorka, prezenterka telewizyjna - Edyta Herbuś. Tancerka zajęła miejsce Roksany Węgiel, która współprowadziła pierwszą edycję programu w 2021 roku. Obecnie trwają nagrania nowych odcinków, a TVP pokazało kulisy. Edyta Herbuś błyszczy na planie!

Katarzyna Cichopek jurorką znanego programu. To ją zobaczycie obok Agustina Egurroli!

Piotr Kupicha z zespołu Feel gościem Radia SuperNova. Premiera piosenki 7 Stan

Edyta Herbuś na planie You Can Dance

Edyta Herbuś czuje się jak ryba w wodzie na nagraniach You Can Dance - Nowa Generacja. Skąd to wiemy? TVP udostępniło nagrania zza kulis, gdzie nowa prowadząca błyszczy w żółtej sukience i żółtych kolczykach. Nie dość, że uśmiecha się od ucha do ucha, nagrywa materiał to jeszcze robi to co kocha najbardziej, czyli tańczy! Oprócz niej na nagraniu widać także Katarzynę Cichopek, z którą jak można się domyślać złapały super kontakt. Nie mogło również zabraknąć Agustina i Idy, którzy wspólnie z Edytą i Kasią strzelili sobie selfie. Poniżej możecie zobaczyć nagranie zza kulis You Can Dance - Nowa Generacja. Wiele osób ma przeczucie, że będzie to fantastyczna edycja tanecznego show!

Sonda
Będziecie oglądać "You Can Dance - Nowa Generacja 2"?