Magda Gessler

i

Autor: AKPA Magda Gessler

Taniec Magdy Gessler wprawia w osłupienie. Tak wywija 69-latka!

2022-11-21 11:09

Magda Gessler słynie z wyczucia smaku, elegancji na talerzu i robienia szumu w Kuchennych Rewolucjach. Ma jednak ukryty talent, który czasami pokazuje swoim obserwatorom w sieci. Chodzi o taniec, a dokładnie o jej wygibasy, które wprawiają wszystkich w osłupienie i zdecydowanie poprawiają humor. Na najnowszym wideo, 69-latka dała po prostu czadu!

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN. Od 2010 roku prowadzi na antenie Kuchenne rewolucje, które cieszą się ogromną popularnością wśród widzów przed telewizorami. Restauratorka słynie nie tylko z dobrego smaku, wykwintnego stylu, ale także z tego, że potrafi zrobić dookoła siebie niezły szum. Już nie raz w Kuchennych rewolucjach wprowadzała nie małe zamieszanie, ale od pewnego czasu robi to również w social mediach. Magda Gessler jest aktywna na Instagramie, ale także na TikToku, gdzie dzieli się zdjęciami i krótkimi filmikami ze swoimi obserwatorami. Jakiś czas temu restauratorka zrobiła szum swoim zdjęciem w wannie pełnej piany, rozpalając zmysły niejednej osoby. Teraz jednak sprawiła, że ciężko oderwać od niej wzrok, gdy... wywija na parkiecie!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Energiczny taniec Magdy Gessler hitem internetu

Magda Gessler wprawiła internautów w osłupienie, a to wszystko dzięki jej wygibasom, które stały się hitem internetu! Restauratorka w cekinowej sukience wywija na parkiecie podczas pokazu mody swoich ukochanych projektantów. Mimo 69 lat, Magda Gessler ma w sobie wiele energii i pląsa niczym nastolatka! Poniżej możecie zobaczyć taniec restauratorki, który bez żadnego ale stał się hitem na polskim TikToku. Tylko pozazdrościć takiego poczucia rytmu i niesamowitej energii!

ZOBACZ TAKŻE: Tak Doda wyglądała w wieku 16 lat. Szok - to naprawdę ona?

PSYCHOTEST. Którą gwiazdą jesteś? Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa jak Magda Gessler?

Pytanie 1 z 8
Najczęściej ubierasz się w: