Swinger

i

Autor: materiały prasowe Swinger

Swinger przedstawia muzyczną nowość! Piosenka Bejbi hitem tegorocznego lata?

2022-06-02 12:42

Swinger to artysta disco polo, który idzie jak burza! Jego najnowsza propozycja muzyczna ujrzała właśnie światło dzienne i w moment wpadła w ucho niejednej osobie. To wszystko przez rytmiczne brzmienia, ale także kolorowy teledysk. Bejbi hitem tegorocznego lata?

Swinger idzie jak burza! Kolejna propozycja właśnie ujrzała światło dzienne. Nowa piosenka Swingera zatytułowana Bejbi jest historią chłopaka zakochanego po uszy w pięknej dziewczynie o błękitnych oczach, z którą bardzo chce być mimo tego, że okropnie działa mu na nerwy Wszystko dlatego, że kocha ją nad życie. Miłość jest na tyle silna, że chłopak świata po za nią nie widzi co potwierdza słowami: „Tak mnie za tobą zabrało”. Jest dla niego jedyną, jedyną bejbi na wieki wieków. Nieważne czy ukochana go dotyka, całuje czy patrzy na niego - on pójdzie za nią w świat, bo tęsknota to za mało.

Teledysk do utworu nagrano nad Zalewem Lisowice. W klipie wystąpiły cztery tancerki ubrane w stroje ludowe oraz w roli głównej - ukochana bohatera utworu. To jednak nie koniec! W klipie zobaczymy również TikTok fanów Swingera, którzy specjalnie dla niego nagrali filmiki do klipu, po to aby wokalista umieścił je w swoim teledysku. To pewnego rodzaju podziękowanie ze strony artysty za wsparcie. Każdy kto nagrał swój materiał TikTok dołożył przysłowiowe "pięć groszy’" do powstania teledysku, który podziwiać będzie cała Polska!

Którym wokalistą disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 11
Gdzie lubisz spędzać wakacje?