Viki Gabor i Malena z Armenii

i

Autor: AKPA, screen z YouTube/Junior Eurovision Song Contest Viki Gabor i Malena z Armenii

Viki Gabor i Malena z Armenii w duecie! Co zaśpiewają zwyciężczynie Eurowizji Junior?

2022-06-02 11:54

Gdy Malena pojawiła się na Eurowizji Junior 2021 ze swoim singlem Qami Qami, internauci z Polski ale i ze świata, porównywali ją do Viki Gabor. Mowa nie tylko o podobnym wyglądzie, ale także o niemal identycznych ruchach na scenie. Teraz okazuje się, że artystki wystąpią razem w duecie! Co zaśpiewają i kiedy? Szykują się niezapomniane emocje!

Viki Gabor i Malena z Armenii w duecie - tego nikt się nie spodziewał, a jednak! Dwie piękne, a w dodatku utalentowane nastolatki. Mowa naszej dumie Viki Gabor, która w 2019 roku wygrała Eurowizję Junior z piosenką Superhero. Dwa lata później w gronie faworytów podczas konkursu znalazła się nasza kolejna, wspaniała polka - Sara James, która z niewielką różnicą punktów znalazła się na drugim miejscu. Eurowizję Junior 2021 wygrała wtedy Malena z Armenii, która we Francji zaprezentowała wszystkim singiel Qami Qami. Gdy nastolatka pojawiła się na scenie, wszyscy zarzucali jej że jest chodzącą kopią naszej Viki Gabor. Powód? Internautom chodziło nie tylko o podobny wygląd i długie, brązowe włosy, ale również o identyczne ruchy na scenie. 

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Viki Gabor i Malena gwiazdami ESK 2022

Spekulacji na temat podobieństwa między Viki Gabor i Maleną było naprawdę sporo! Wiele osób twierdziło również, że Malena podczas eurowizyjnego występu, robiła podobne ruchy ręką jak Viki Gabor, a w dodatku błyszczała w podobnej, srebrnej kreacji jak Polka na Eurowizji Junior 2019. Niektórzy doczepili się nawet, że zwyciężczyni z Armenii odbierając nagrodę we Francji, trzymała statuetkę w identyczny sposób jak Viki Gabor.

Choć teorii na temat podobieństw i kopiowania stylu Viki przez Malenę było naprawdę wiele, to teraz okazuje się, że artystki zaśpiewają razem na jednej scenie! Mowa o duecie podczas Europejskiego Stadionu Kultury, który odbędzie się 24 czerwca w Rzeszowie. Na ten moment nie wiemy, co nastolatki pokażą na scenie, jednak jedno jest pewne - będzie się działo!