SuperNova Smaży na Plaży - trzeci tydzień konkursu

i

Autor: Radio SuperNova SuperNova Smaży na Plaży - trzeci tydzień konkursu

SuperNova Smaży na Plaży - trzeci tydzień konkursu za nami! Oto zwycięzcy [GALERIA]

2022-07-18 15:54

SuperNova Smaży na Plaży to konkurs Radia SuperNova, w którym do wygrania są fantastyczne, wakacyjne nagrody! Za nami trzeci tydzień zabawy, podczas której poznaliśmy kolejnych zwycięzców. Do kogo powędrowały boxy z niespodziankami? W naszej galerii znajdziecie zdjęcia i opisy osób, które zachwyciły nas swoimi wakacyjnymi zgłoszeniami.

SuperNova Smaży na Plaży to wakacyjny konkurs Radia SuperNova, który trwa do 19 sierpnia 2022 roku. To zabawa, dzięki której możesz pokazać jak odpoczywasz i w którym miejscu nas słuchasz, a w nagrodę masz szansę wygrać zestaw, który idealnie sprawdzi się na tegoroczne wakacje lub nawet jeśli o niego zadbasz - posłuży Ci znacznie dłużej! Co zrobić by wygrać wakacyjny zestaw od Radia SuperNova w skład którego wchodzi: torba termiczna, bidon, daszek, parawan i kosmetyki Ziaja z serii Sopot SUN? Zgłoś swój udział w konkursie na stronie smazynaplazy.radiosupernova.pl.

Za nami trzeci tydzień konkursu, podczas którego poznaliśmy kolejnych zwycięzców. Jakimi zdjęciami nas oczarowali? Obejrzyjcie poniżej naszą galerię i zobaczcie, jak słuchacze Radia SuperNova smażą się na plaży... i nie tylko!

ZOBACZ TAKŻE: SuperNova Smaży na Plaży - drugi tydzień konkursu za nami! Oto zwycięzcy [GALERIA]

Wakacyjny Superhit Odc. 2 - lata 90 z neonami