Sound’n’Grace z magiczną nowością. Obok numeru Bo idą święta nie da się przejść obojętnie!

i

Autor: materiały prasowe Sound’n’Grace z magiczną nowością. Obok numeru "Bo idą święta" nie da się przejść obojętnie!

Sound’n’Grace z magiczną nowością. Obok numeru "Bo idą święta" nie da się przejść obojętnie!

2022-12-05 8:21

Sound’n’Grace przygotował dla swoich fanów przepiękną niespodziankę. Mowa o piosence "Bo idą święta", która nastraja wszystkich magią nadchodzącego Bożego Narodzenia. Numer znalazł się na specjalnym krążku zespołu i co ciekawe towarzyszy mu również teledysk. Obok tej nowości nie da się przejść obojętnie, a w Radiu SuperNova odbyła się jego oficjalna premiera!

Spis treści

  1. Nowości muzyczne 2022 - Sound’n’Grace
  2. Sound’n’Grace - SKŁAD

Niezwykły, świąteczny projekt od chóru Sound’n’Grace, który wraz z wyjątkowym krążkiem prezentuje swój najnowszy singiel – "Bo idą święta". Grupa wyjątkowo utalentowanych wokalistów postanowiła obdarować polskich odbiorców prezentem i to nie byle jakim! Płyta zawierająca pokrzepiające utwory, to idealny krążek na zbliżający się wielkimi krokami świąteczny czy nawet przedświąteczny okres.

- Pierwszy singiel zapowiadający płytę „A pokój na ziemi” opowiada o tym, że w święta Bożego Narodzenia łatwiej dostrzec nam nieprzeciętność spotkań oraz relacji z drugim człowiekiem. Magia świąt polega bowiem na dzieleniu się dobrem z innymi i warto pamiętać, by podtrzymywać tę ideę nie tylko w tym jednym dniu lecz przez cały rok. W dzisiejszych czasach, gdy świat jest zwariowany i wszyscy pędzimy w nim nie zwracając niekiedy uwagi na podstawowe sprawy dobrze byłoby zrozumieć, że kotwicą bezpieczeństwa dla każdego z Nas jest drugi człowiek.

Sound’n’Grace pragnie, by ich najnowsze, świąteczne wydanie towarzyszyło wszystkim, w każdym momencie – Zarówno tym najbardziej zabieganym za świątecznymi zakupami jak również tym, którzy pozostają w domach przygotowując się do tego wyjątkowego czasu.

Sonda
Lubisz piosenki Sound’n’Grace?

Nowości muzyczne 2022 - Sound’n’Grace

"Bo idą święta" to kompozycja, która z pewnością odwróci uwagę od towarzyszącego wielu osobom stresu związanego z przygotowaniem świąt, pokrzepiające dzieło tworzy bowiem nastrój ciepła ogniska domowego.

- Każdy stworzy sobie święta takie, jakie chce pamiętać – Nie zawsze mamy wpływ na to co nas otacza i na to jak wygląda przestrzeń wokół nas, lecz pewnym jest, że wpływ mamy na to co dzieje się w nas samych. Przekaz utworu, to poniekąd zasygnalizowanie, że powinniśmy spróbować przeżyć ten czas w roku w sposób wyjątkowy co w ostatecznym rozrachunku pozwoli nam trwać w tym nastawieniu przez cały rok. Skoro w święta możemy stworzyć coś pięknego, to z pewnością jesteśmy w stanie robić to przez cały rok.

Świąteczny krążek, to projekt muzyczny, który jest pierwszym na tak dużą skalę działaniem zespołu. Poprzez stworzenie albumu zawierającego wyjątkowe, świąteczne kompozycje zrealizowane we współpracy z niezwykle zdolnym producentem Tabbem grupa pragnie przekazać niebywale istotną prawdę:

- Mamy nadzieje, ze zarówno osoby, które mają wokół siebie dużo miłości oraz bliskich osób jak i te, które czują się samotne zrozumieją, ze to czy te święta będą magiczne zależy tylko od nich.

Sound’n’Grace - SKŁAD

W skład tego wyjątkowego zespołu wchodzą: Kamil Mokrzycki, Anna Żaczek-Biderman, Agnieszka Bojarska, Małgorzata Nakonieczna, Zuzanna Makowska, Kasia Jezior, Sylwia Patyna, Adam Michalczyk, Marta Gałęzka, Ola Urbańska-Deres, Sylwia Mavambu Nstiama, Natalia Bajak, Magda Polanowska, Agata Frelek, Michał Bojarski, Magdalena Wisniewska, Paweł Sawicki, Dawid Litwiński,  Tomek Pacak, Aleksandra Januszkiewicz, Paulina Pisarek, Kamil Bijoś.

Zespół tworzą zarówno profesjonalni, dyplomowani muzycy jak również osoby, które od wielu lat hobbistycznie zajmowały się śpiewem. Sound’n’Grace od zawsze stawiało na różnorodność brzmień. Niekiedy bardzo różniące się skale czy barwy głosu pozwalają na nieco większe możliwości podczas tworzenia utworów. Członkowie zespołu cieszą się, że mogą od siebie nawzajem czerpać i motywować się.

Piotr Kupicha z Feel "mama mi dała kase, nie było więcej pieniędzy" | 10na10 i nie tylko!