Skolim zaczynał karierę w Disco Star. Jurorzy byli mocno na NIE!

i

Autor: screeny z YouTube: SKOLIM Official, Polo TV Skolim zaczynał karierę w Disco Star. Jurorzy byli mocno na NIE!

Skolim zaczynał karierę w Disco Star. Jurorzy byli mocno na NIE!

2023-01-20 15:53

Program Disco Star to brama do kariery muzycznej dla wielu osób. Właśnie tam swoją przygodę z kamerami i blaskiem fleszy rozpoczynał Skolim. Niestety casting nie poszedł artyście zbyt dobrze, ponieważ musiał zmierzyć się z ostrą krytyką jurorów.

Skolim to jeden z najpopularniejszych artystów disco polo. Jego piosenki już w dniu premiery otrzymują od słuchaczy miano prawdziwych hitów, a teledyski na YouTube gromadzą milionowe odsłony. Przykładem są jego trzy nowości, które powstały w ostatnich miesiącach. Mowa o numerze "Wyglądasz idealnie", który zanotował już ponad 107 milionów wyświetleń. Nie można również zapomnieć o "Kiss me baby" notującym ponad 28 milionów odsłon i o najnowszym numerze "Nie dzwoń do mnie mała", który w jedenaście dni od premiery zgromadził 14 milionów wyświetleń na YouTube. Skolim jest także znanym aktorem, który gra w Barwach szczęścia. Mimo iż teraz jego kariera usłana jest różami i idzie w dobrym kierunku, to jeszcze 4 lata temu artysta musiał mierzyć się z porażką.

ZOBACZ TAKŻE: Skolim był modelem? Za reklamy zarobił GRUBĄ KASĘ! [WIDEO]

Szybkie Pytania - Skolim

Skolim - Disco Star odcinek

Nie przyjęli go do Disco Star, a teraz jest wielką gwiazdą. Mowa o Skolimie, który właśnie tam stawiał pierwsze kroki związane z karierą w branży muzycznej. Artysta wybrał się na casting do programu Polo Tv i na przesłuchaniach przed jurorami w składzie: Magdalena Narożna, Czadoman, Radek Liszewski i Marcin Miller, zaśpiewał swój własny kawałek "Chcę cię skarbie". Występ Skolima, nie przypadł do gustu jurorom, którzy stroili różne miny, a potem powiedzieli mu to wprost. Dodatkowo lider grupy Boys postanowił przyczepić się charakterystycznego głosu artysty.

- masz dziwną manierę w głosie

Skolim przyznał, że słyszał już to jednak, uważa że głos to jego cecha charakterystyczna. Niestety ze słowem artysty nie zgodził się Radek Liszewski:

- nie wydaje mi się, że nie, że jesteś w błędzie bo tylko sobie tak wbiłeś w głowę. Absolutnie nie, ja się z tym nie zgadzam. Maniery można się wyzbyć. Jesteś w takim wieku, że możesz to zrobić bez żadnego problemu (...) to wcale fajnie nie brzmi.

Jak widać Skolim nie poddał się i dziś jest jednym z popularniejszych artystów w branży disco polo. Poniżej możecie zobaczyć występ artysty w Disco Star z 2018 roku. Przesuńcie do minuty 3:33.

Sonda
Która piosenka Skolima podoba Ci się najbardziej?