Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel

Chłopak Roksany Węgiel zdradził swój sekret. Tego nikt się nie spodziewał!

2023-01-13 9:55

Roksana Węgiel wyjawiła fanom długo ukrywaną tajemnicę i zdradziła, kto skradł jej serce. Okazuje się, że wybrankiem 18-latki jest niejaki Kevin z którym gwiazda współpracuje przy muzyce. Mężczyzna zdradził się na wyjawienie swojego sekretu. tego nikt się nie spodziewał!

Spis treści

  1. Chłopak Roksany Węgiel
  2. Kevin Mglej - kim jest?

Roksana Węgiel weszła w dorosłość z przytupem! 11 stycznie 2023 roku skończyła 18. lat i była to zdecydowanie najhuczniejsza osiemnastka w polskim show-biznesie. W tym wyjątkowym dniu artystka udzieliła wielu wywiadów, a także wydała numer "Ciche szepty", który zapowiada jej drugi album studyjny o tytule 13+5. Nie samą karierą człowiek żyje. Od dłuższego czasu Roxie wspominała, że jest zakochana i niedawno na jaw wyszła prawda o jej chłopaku. Najpierw po szczegółach doszli do niego internauci, a jego imię gwiazda wyjawiła podczas wywiadu z serwisem Plejada. Roksana Węgiel spotyka się z 8 lat starszym Kevinem Mglejem i jak sama przyznaje - nikogo wcześniej nie była tak pewna, jak właśnie tego mężczyzny, którego na jednej z relacji w social mediach, nazwała nawet swoim mężem.

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Chłopak Roksany Węgiel

Roksana Węgiel będąc topową artystką, musi mierzyć się z ciekawością swoich fanów na temat życia prywatnego. W związku z dużym zainteresowaniem jej chłopakiem Kevinem, 26-latek postanowił opowiedzieć internautom kilka faktów o sobie. Zdradził swój wiek, a także dodał, że nigdy nie miał żony, ale ma syna:

- Mam syna i jest absolutnym kotem, najlepszy gość na świecie.

Okazuje się, że syn o której wspomniał Mglej na InstaStories, pochodzi ze związku z aktorką Malwiną Dubowską, którą widzowie mogą kojarzyć z produkcji takich jak: Pułapka, Papiery na szczęście, W rytmie serca, czy też z Korony królów. Chłopak Roksany Węgiel w 2020 roku był narzeczonym wspomnianej aktorki, a dziś jest niesamowicie zakochany w 18-letniej piosenkarce.

Kevin Mglej - kim jest?

Kevin Mglej urodził się w 1996 roku. Jest twórcą piosenek dla wielu gwiazd. Współpracował między innymi z Roksaną Węgiel, Julią Żugaj, Viki Gabor, czy też Justyną Steczkowską. 

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel i jej mama wyglądają jak siostry. Od pani Edyty ciężko oderwać wzrok!