Skolim

i

Autor: screen z YouTube/SKOLIM Official

PREMIERA

Skolim z kolejnym MILIONEM w jeden dzień. Nowa piosenka dowodem!

2023-07-20 9:06

Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych! Mowa o Skolimie, który po raz kolejny pokazał wszystkim jak robi się prawdziwy hit. Jego nowa piosenka "Ona mi dała" jest na to idealnym dowodem, a fani od dnia premiery nie mogą przestać jej nucić!

Skolim znany jest wszystkim jako król Latino. Choć widzowie bardzo dobrze kojarzą go z roli Patryka w serialu Barwy Szczęścia, to artysta ogromną rozpoznawalność zyskał dzięki karierze muzycznej. Wszystko zaczęło się od numeru "Wyglądasz idealnie", który stał się prawdziwym hitem i wygryzł w sieci niejednego artysta disco polo. Dziś po roku od premiery, numer gromadzi na samym YouTubie ponad 151 mln odsłon, ale wcale gorsze nie są jego kolejne piosenki. Skolim gdy dotknie się muzyki robi to perfekcyjnie, a dowodem na to jest kolejna piosenka, która w dniu premiery została okrzyknięta wakacyjnym hitem!

ZOBACZ TAKŻE: Byli w Disco Star, a dziś robią wielką karierę. Negatywne słowa jurorów nie podcięły im skrzydeł

Szybkie Pytania - Skolim

Skolim - Ona mi dała

Tak się robi prawdziwe hity - komentują fani Skolima pod jego najnowszą piosenką. Mowa o kawałku "Ona mi dała", którego premiera odbyła się na YouTubie o godzinie 18:00 w środę 19 lipca 2023 roku. Piosenka, której towarzyszy egzotyczny i wakacyjny teledysk w niecałą dobę zbliżyła się do MILIONA. Numer opowiada o miłości i o tym, że artysta otrzymał od ukochanej serce i chce jeszcze więcej. W najnowszym teledysku Skolima wystąpiła piękna blondynka Marta, którą na Instagramie można znaleźć pod nazwą @marczi_tka. Poniżej możecie zobaczyć reakcje fanów artysty na jego nowy numer, a także zobaczyć i posłuchać co udało mu się stworzyć. To nowy hit lata 2023!

ZOBACZ TAKŻE: Skolim przyprowadził na wywiad uroczą koleżankę. Jest nią... KURA!

- Niesamowite jest to, że gość jest bezbłędny w tym co robi. Od "Wyglądasz Idealnie" każdy kolejny numer to hit. Brawo 👏🏻

- Ktoś we właściwym miejscu, kto kocha to co robi ☺️👌nutka sztosik 🔥❤️🔥

- Kolejny kawałek w wersji latino i kolejny sztosik 🔥💓🎶 hit na lato 😎🌞🍹 i nie tylko w okresie letnim będzie hulać na imprezach dużych i małych aaauuu pozzdroo 💪🏻🎵

Sonda
Lubisz Skolima?