Skolim i jego Wyglądasz idealnie zdecydowanie zasługuje na miano hitu roku 2022

i

Autor: YouTube SKOLIM Official

GWIAZDY

Skolim pokazał pikantne zdjęcie z dziewczyną z teledysku. Co na to jego ukochana?

2023-06-26 8:25

Skolim rozgrzewa fanów swoimi premierami muzycznymi. Jednak nie tylko muzyką artysta podgrzewa emocje. Ostatnio Skolim zaintrygował fanów postem na Instagramie. Pikantne zdjęcie, które opublikował wywołało lawinę komentarzy. Skolim przesadził? Oceńcie sami!

Skolim zwany królem latino ostatnio wydał wiele muzycznych nowości. "Nie Dzwoń do Mnie Mała", "Wyglądasz Idealnie", czy "Temperatura" podbijają listy przebojów, a sam wokalista ma tysiące fanów, którzy czujnie śledzą jego poczynania. Wokalista jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i przy każdej premierze tworzy trendy na Tik toku. Jego słuchacze nagrywają filmiki do nowych piosenek, a Skolim udostępnia je na swoim Instagramie. Pojawia się tam wiele atrakcyjnych dziewczyn, które kuszą swoimi wdziękami co nie umyka ucieka czujnym obserwatorom. Jednak tym razem Skolim wywołał niemałe zamieszanie!

Zobacz także: Skolim podnosi temperaturę nowym hitem! Będzie kolejny viral?

Skolim - Jest Weekend w VOX FM

Skolim opublikował na swoim Instagramie post, w którym dziękuje za 20 mln wyświetleń pod piosenką "Temperatura". Jednak to nie treść, a zdjęcie wzbudziło największe zainteresowanie obserwatorów. Przedstawia Skolima obejmującego seksowną brunetkę, której patrzy w oczy. W komentarzach natychmiast pojawiło się wiele kontrowersji. Fani zaczęli dopytywać, czy jego ukochana nie jest zazdrosna. Wokalista nie odpowiedział na pytania, ale niektórzy fani szybko zaczęli tłumaczyć swojego idola. Pisali, że rodzina to prywatna sprawa, a takie zdjęcia to tylko kreacja. Oceńcie sami!

Zobacz także: Zenek Martyniuk (Akcent) - koncerty 2023. Kiedy i gdzie zagra w sezonie letnim?

Listen to "Marzeniem Skolima jest... Zdradził to na antenie! SuperStar" on Spreaker. Źródło: Skolim pokazał pikantne zdjęcie z dziewczyną z teledysku. Co na to jego ukochana?