Helena Vondrackova

i

Autor: AKPA

KONCERT W TV

Serce Europy - plebiscyt na przebój lata 2023: GWIAZDY. Sprawdź kto wystąpi 27.08

2023-08-27 17:59

Telewizja Polska dba o swoich fanów, w związku z czym przygotowała dla nich koncert na zakończenie wakacji. Przed Roztańczoną Polską odbędzie się koncert Serce Europy, podczas którego wystąpią nie tylko polskie gwiazdy, ale także zagraniczni artyści. Sprawdź kto wystąpi na wydarzeniu Serce Europy już w niedzielę 27 sierpnia.

Lato dobiega końca, dlatego Telewizja Polska przygotowała dla swoich fanów muzyczną niespodziankę. Oprócz koncertu Roztańczona Polska w Sandomierzu, który zostanie wyemitowany już w niedzielę 27 sierpnia o godz. 22:20 na antenie TVP3, widzowie nieco wcześniej będą świadkami wydarzenia "Serce Europy - plebiscyt na przebój lata 2023". Po świetnie przyjętym koncercie "Łączy nas Bałtyk" w Rydze, na którym 4 sierpnia wystąpili między innymi Halina Mlynkova, Tulia, Edyta Górniak, Krzysztof Cugowski, czy też Maryla Rodowicz, przyszedł czas na organizację podobnego wydarzenia. Podczas koncertu Serce Europy odbędzie się plebiscyt na przebój lata 2023 z udziałem gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, jak i zagranicznej.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy taniec Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości wzrusza do łez. Ciężko oderwać wzrok

Blanka dzieckiem skazanym na sukces - SuperNova

Serce Europy 27.08 - kto wystąpi? GWIAZDY

Kto wystąpi na koncercie Serce Europy - przebój lata 2023? Lista gwiazd jest już znana. Na scenie pojawią się wykonawcy z Polski, jak i z krajów nadbałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia) i krajów grupy wyszehradzkiej (Czechy, Słowacja i Węgry). Artyści zaprezentują na scenie swoje letnie przeboje, a widzowie TVP w głosowaniu SMS-owym wybiorą zwycięzcę koncertu. Na scenie zobaczymy między innymi gwiazdy takie jak:

  • Maryla Rodowicz
  • Helena Vondráčková
  • Blanka
  • Dominik Dudek
  • Kalush Orchestra
  • Laima Vaikule.

Niedzielną zabawę poprowadzą Agata Konarska, Aleksander Sikora i Tomasz Kammel.

ZOBACZ TAKŻE: Roztańczona Polska 27 sierpnia w Sandomierzu! Lista gwiazd jest już znana

Serce Europy 27.08 - GODZINA, TRANSMISJA

Serce Europy - plebiscyt na przebój lata 2023 odbędzie się w Sandomierzu już w niedzielę 27 sierpnia. Nastąpi to przed koncertem Roztańczona Polska, który rozpocznie się na TVP3 o godzinie 22:20. Wcześniej od godziny 20:00 widzowie TVP2 i TVP3 będą mogli oglądać plebiscyt nazywany przez internautów "małą Eurowizją", w którym wezmą udział wykonawcy z Polski oraz zagraniczni goście. Zwycięzca konkursu będzie mógł się pochwalić tytułem "przeboju lata".

Z jakich miast pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 11
Gdzie mieszka Marcin Miller?