Zenek Martyniuk

i

Autor: AKPA Zenek Martyniuk

GWIAZDY

Taką emeryturę dostanie Zenek Martyniuk. Król disco polo nie będzie miał na co narzekać

2023-11-07 15:37

Niestety wielu Polaków nie może być zadowolonych ze swojej emerytury, ponieważ jest ona bardzo niska. Okazuje się jednak, że król disco polo Zenek Martyniuk nie będzie miał na co narzekać, a jego emerytura będzie naprawdę wysoka - co ciekawe, nawet dwa razy wyższa niż przeciętnego Polaka! Sprawdźcie szczegóły.

Zenek Martyniuk to prawdziwy król disco polo. Artysta ma na swoim koncie wiele hitów, w tym najbardziej znane piosenki takie jak: Przez Twe oczy zielone, Classy girl, Życie to są chwile, Gwiazda czy też Prawdziwa miłość to Ty. Nie da się ukryć, że artysta jest jednym z bogatszych w swojej branży. Za koncerty na żywo, a także odsłony teledysków i sprzedaż płyt jego konto bankowe notuje co chwilę wysokie kwoty. W ostatnim czasie zrobiło się głośno o emeryturach gwiazd w Polsce, które momentami nie są zadowalające. Dla przykładu emerytura Katarzyny Skrzyneckiej ma wynosić zaledwie 35 złotych! W lepszej sytuacji jest Teresa Lipowska, która otrzymuje 2200 zł, natomiast Maryla Rodowicz ma dostawać 1600 zł emerytury. Jaką emeryturę będzie miał Zenek Martyniuk? Możecie być w szoku!

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)

Emerytury gwiazd - Zenek Martyniuk

Jaką emeryturę będzie miał Zenek Martyniuk? Okazuje się, że król disco polo może liczyć na ponad dwa razy wyższą emeryturę niż przeciętny Polak! Artysta w rozmowie z Wirtualną Polską powiedział, że póki co ma zamiar być aktywny zawodowo i nie wybiera się na emeryturę, a dodatkowo dodał, że co miesiąc odkłada składki w wysokości czterech tysięcy złotych. Przy takiej składce król disco polo, na pewno nie będzie musiał obawiać się o swoją emeryturę i komfort życia. Z obliczeń Super Expressu wynika, że emerytura Zenka Martyniuka może wynieść 5000 złotych. Do rekordzistów artyście jednak jeszcze bardzo daleko, bowiem najwyższa emerytura w naszym kraju wynosi ponad 20 tysięcy złotych brutto miesięcznie i ma ją zaledwie czterech Polaków.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna kusi odważnymi zdjęciami. Koronkowe body podkreśliły jej kształty

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to: