Sara James

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Sara James

Sara James nie marnuje czasu. Jej nowa piosenka Magia jest w nas ma fanów we Francji!

2022-05-23 15:07

Sara James od momentu pojawienia się w The Voice Kids, z dnia na dzień buduje swoją karierę. Dziś można nazwać ją już idolką dzieci i młodzieży, a także jedną z wiodących artystek młodego pokolenia, która nie stoi w miejscu! Sara pokazała światu nową piosenkę i... zyskała fanów we Francji. Obok tych brzmień nie da się przejść obojętnie!

Sara James niebawem skończy 14 lat, a już sukcesów może pozazdrościć jej niejedna osoba. Nastolatka dała się poznać polskiej publiczności, występując w czwartej edycji muzycznego show The Voice Kids. Kiedy wyszła na scenę oczarowała wszystkich i nie mogło być inaczej - przeszła do kolejnego etapu, wybierając na trenerów Tomosna i Barona. Z odcinka na odcinek jeszcze bardziej udowadniała wszystkim, że ma ogromny talent i głos, którym bez końca można się delektować. Po tym jak wygrała show Telewizyjnej Dwójki poszła spełniać swoje marzenia dalej. Wygrała polskie preselekcje do Eurowizji Junior 2021 i reprezentowała nasz kraj we Francji z piosenką Somebody. Artystka była jedną z faworytek do nagrody głównej, jednak z niewielką różnicą punktów znalazła się na drugim miejscu tuż za Maleną z Armenii.

Kilka miesięcy po głośnym konkursie, Sara James prezentuje swój najnowszy singiel Magia jest w nas, który jest wynikiem pewnej współpracy. Jakiej? Będziecie oczarowani!

ZOBACZ TAKŻE: Sara James i Iga Krefft współpracują w słusznej sprawie. Internauci są zachwyceni!

Szybkie Pytania - Bryska

Sara James - Magia jest w nas

Magia jest w nas to najnowsza piosenka Sary James, która jest wynikiem współpracy z marką Coca-Cola, a dokładniej niespodzianką z okazji 50-tych urodzin marki w Polsce. To odświeżona wersja kultowego kawałka z lat 90-tych, którą pierwszy raz zaśpiewała Kasia Kowalska. Jest to hołd w muzycznym wydaniu, który opowiada o byciu razem, o radości, jaką daje dzielenie się codziennymi doświadczeniami z rodziną, a także przyjaciółmi. Urodzinową piosenkę marki wykonała właśnie Sara James, która szturmem podbija polską branżę muzyczną. Numer został niesamowicie dobrze odebrany przez polską publiczność, ale także przez osoby mieszkające w innych częściach Europy - na przykład we Francji.

- I love it so much !!! From France

- Trochę mi się kojarzy z Margaret „smak radości” ale super ?

- Piękny głos, świetna piosenka i uroczy teledysk, brawo Sara!

Poniżej możecie posłuchać nowości od Sary James, a także zobaczyć oficjalny klip który do niej powstał. Zachwyt gwarantowany!

Gwiazdy w programach telewizyjnych - kto był w jakim show?

Pytanie 1 z 10
Cleo była w programie...