Czadoman

i

Autor: materiały prasowe Czadoman

Czadoman w romantycznym wydaniu! Artysta ukazał światu piosenkę Pierwszy Taniec

2022-05-13 11:37

Czadoman jakiego nie znacie! Król najgłośniejszych imprez disco w Polsce, postanowił pokazać się światu w całkiem innym wydaniu i zaprezentował wszystkim swoją muzyczną nowość. Mowa o niesamowicie romantycznym kawałku, który z pewnością będzie hitem nadchodzących wesel. Mowa o kawałku Pierwszy Taniec, do której sam artysta chciałby zatańczyć. Sprawdźcie szczegóły!

Czadoman to polski wokalista wykonujący muzykę z pogranicza gatunków muzycznych disco polo i dance. Debiutował w 2013 roku, a jego największymi hitami są „Ruda Tańczy jak Szalona", „Chodź na kolana" i „Bliźniaczki". Na szerokie muzyczne wody wypłynął w 2015 roku, od tamtej pory nie schodzi z piedestału najbardziej lubianych przedstawicieli swojego gatunku muzycznego. Swoją wrażliwą twarz pokazał w programie telewizyjnym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym zachwycił wcielając się w rolę „Krzysztofa Cugowskiego" wygrywając tym samym XIII edycję tego programu.

Ślub i wesele - która piosenka na pierwszy taniec pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 9
Która cecha charakteru najbardziej Cię określa?

Czadoman - piosenka na pierwszy taniec

Utwór Pierwszy taniec powstał z myślą o młodej parze szukającej swojej piosenki na ten wyjątkowy dzień. Jest to odpowiedź Czadomana na odwieczny problem młodych, którzy nierzadko spędzają miesiące szukając odpowiedniego utworu na ten najważniejszy taniec w ich życiu. Takiej pozycji nie mogło zabraknąć w dyskografii Czadomana, który króluje zarówno na największych scenach w Polsce, jak i na weselnych parkietach. Paweł stworzył tę kompozycję myśląc o swoim pierwszym tańcu i piosence, do której sam chciałby zatańczyć. Artysta przekazał nam, że utwór jest„wypełniony miłością, której życzy każdemu.

- Piękna, romantyczna, miłosna ? Wzruszyłam się... ♥️ Tyle miłości tutaj... ♥️

- Aż się popłakałam . Wyczekiwałam tego ?❤️

- Przepiękny utwór!!!! Aż mam ciary ? czadomenie,uwielbiam ciebie i wszystkie twoje utwory. Jesteś normalnym facetem, który mimo swojej pozycji nie wywyższa się. Tak trzymaj, pozdrawiam serdecznie ?☀️??