sanah

i

Autor: AKPA

Sanah i jej Eldorado po francusku to hit internetu! Zagraniczna wersja lepsza od oryginału?

2022-10-07 15:47

Eldorado po francusku? Czemu nie! Jeden z hitów sanah doczekał się krótkiej wersji w całkiem innym języku. Jesteście ciekawi jak brzmi? Na punkcie tego francuskiego coveru oszalało wielu internautów! Posłuchajcie sami - obok tej wersji ciężko przejść obojętnie.

Sanah to 25-letnia wokalistka, która szturmem podbiła branżę muzyczną. Jej debiutancki singiel Szampan, okazał się być prawdziwym hitem i w szybkim tempie sprawił, że dowiedział się o niej dosłownie każdy. Od tamtej pory Sanah czego się nie dotknie robi to perfekcyjnie, a każda piosenka zostaje okrzyknięta polskim przebojem. Ale Jazz, Melodia, Królowa Dram, czy też Szary świat i Ostatnia nadzieja, które podbijają listy przebojów, w tym antenę Radia SuperNova. Nie można zapomnieć także o piosence Eldorado, która powstała we współpracy z Darią Zawiałow! Kawałek znalazł się na płycie Uczta, który jest dla Sanah najważniejszym projektem w jej życiu. To nie tylko zaproszenie do stołu i dzielenie się muzyką, ale także sercem artystki.

Sonda
Słuchasz muzyki Sanah?

Eldorado od sanah po francusku

Chłopaki z francuskiego zespołu BeMy - Mattia i Elie Rosinscy, wzięli na warsztat piosenkę sanah i Darii Zawiałow - Eldorado. Wiele osób uważa, że ich wersja jest lepsza od oryginału z różnych względów. Po pierwsze zachwycają się językiem francuskim, a po drugie uważają, że cover naprawdę wpada w ucho! Poniżej możecie posłuchać, jak Eldorado brzmi po francusku. Robi wrażenie!

Szybkie pytania - Borysewicz