Czadoman

i

Autor: AKPA Czadoman

Czadoman zgasił hejterkę. "Szczerze współczuję Twojemu facetowi"

2022-10-07 14:03

Komentarz internautki miał być żartem, jednak jego wydźwięk stał się znacznie inny. Czadoman nie wahał się ani chwili i odpowiedział na krytykę, która dotknęła go na Instagramie. Komentarz dotyczył przytulania się z fankami pod sceną i reakcji jego żony, która takimi ujęciami jest "zapewne zachwycona". Sprawdźcie szczegóły.

Czadoman to niekwestionowana gwiazda disco polo. Artysta kryjący się pod tym pseudonimem, to tak naprawdę Paweł Dudek, który od początku swojej kariery, zdążył wylansować już wiele hitów. Do jego najpopularniejszych kawałków zalicza się numer Ruda tańczy jak szalona, do którego teledysk osiągnął już ponad 131 milionów odsłon na YouTube! Oprócz tego hitu, słuchacze pokochali także numer Chodź na kolana, Jedziemy z blondi, Kochane panie, Hej hej bawmy się, czy też nowość Bomba, która jest trendem na TikToku.

Artysta oprócz koncertowania, nagrywania piosenek i teledysków, prowadzi także spokojnie i szczęśliwe życie. Prywatnie Czadoman jest mężem Mirosławy, a także ojcem dwóch córek - Magdy i Poli. Teraz mocno oberwało mu się od pewnej internautki, która wspomniała właśnie o jego żonie. Czadoman nie przeszedł obok tego komentarza obojętnie!

Wywiad z Masters

Czadoman odpowiedział hejterce

Czadoman często pokazuje swoją rodzinę na Instagramie. Ich zdjęcia z wakacji zachwycają wszystkich, a szczęście i głębokie relacje są widoczne gołym okiem. Artysta opublikował niedawno na swoim profilu zdjęcie z koncertu, na którym przytula się do fanki pod sceną. Fotka miała być wyrazem wdzięczności do fanów i słuchaczy Czadomana, którzy tłumnie przychodzą na jego koncerty i świetnie bawią się w rytm jego kawałków. Niestety wyszła z tego mała burza!

Internautka: Żonka zapewne zachwycona takimi ujęciami??????

Czadoman: Oczywiście, jest normalną kobietą, która cieszy się tym, że jej mąż jest lubiany!A znając kontekst Twojej wypowiedzi szczerze współczuję Twojemu facetowi, o ile istnieje…Pozdrawiam

Internautka, która zamieściła komentarz pod zdjęciem artysty również nie przeszła obojętnie obok odpowiedzi gwiazdy disco polo i odpowiedziała na jego komentarz:

@czadoman to był po prostu żart luzuj portki? zaskoczę Cię istnieje, istnieje i ma się bardzo dobrze Pozdrawiam?

Jak widać początkowo komentarz miał być tylko żartem, ale jego wydźwięk sprawił, że został odebrany przez Czadomana całkiem inaczej.

Sprawdź, czy disco polo masz w małym paluszku

Pytanie 1 z 12
Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem. Gwiazdy chyba twym oczom oddały cały...