Daj to głośniej

i

Autor: akpa Daj to głośniej

KONCERT

Roztańczona Polska 2023 - Sochaczew. Kto wystąpi 30 lipca? [GWIAZDY]

2023-07-30 15:12

Lato trwa w najlepsze, a wraz z nim Roztańczona Polska! Tym razem wielka scena stanie w Sochaczewie, a prosto z niej zaśpiewają swoje hity popularni artyści disco polo i nie tylko. Emilka z zespołem Daj to głośniej sprawi, że noga będzie sama ruszać się do tańca, a Viki Gabor olśni wszystkich swoim wokalem. Sprawdź kto jeszcze wystąpi na scenie 30 lipca w Sochaczewie.

Roztańczona Polska 2023 tym razem zawita w Sochaczewie! Kto wystąpi 30 lipca? Lato trwa w najlepsze, a wraz z nim koncerty organizowane przez Telewizję Polską. Tym razem nie jest to Wakacyjna Trasa Dwójki, a Roztańczona Polska. Za nami dziesięć koncertów, które odbyły się kolejno w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie, Władysławowie i Chełmnie. Tym razem przyszła pora na miasto w centralnej Polsce, a mianowicie Sochaczew. Koncert będzie można obejrzeć na żywo w niedzielę 30 lipca na antenie TVP 3, a lista gwiazd Roztańczonej Polski 2023 w Sochaczewie jest już znana. Sprawdź, kto wystąpi na scenie!

Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova

Roztańczona Polska 2023 Sochaczew - GWIAZDY

Kto wystąpi w Sochaczewie na Roztańczonej Polsce? Lista gwiazd niedzielnego koncertu jest już znana. W niedzielę 30 lipca na scenie wystąpią między innymi:

Roztańczona Polska 2023 Sochaczew - GODZINA

O której godzinie jest Roztańczona Polska 2023 w Sochaczewie? Koncerty rozpoczynają się już o godzinie 20:00 dlatego właśnie wtedy warto włączyć TVP 3, by nie przegapić żadnego występu polskich gwiazd. Oprócz koncertów w Sochaczewie odbędzie się także Festiwal Kulinarny "Polska od Kuchni" i będzie trwać od 13:00 do 19:00. Na wszystkich czekać będą pierogi, pajda chleba ze swojskim smalcem, pyszne wypieki, konkursy kulinarne i wiele innych atrakcji.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Narożna i Daniel Wilczewski na zdjęciu sprzed lat. Tak wyglądali Piękni i młodzi

Roztańczona Polska 2023 Chełmno - BILETY

Ile kosztują bilety na Roztańczoną Polskę 2023 w Sochaczewie? Mamy dla Was dobrą wiadomość. Wejście na koncert jest bezpłatne. Oznacza to, że każdy za darmo może bawić się pod sceną w rytm polskich hitów!

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Roztańczona Polska?