Stachursky

i

Autor: AKPA Stachursky

Roztańczona Polska 2023 - dlaczego nie ma koncertu w niedzielę 11 czerwca? Znamy powód!

2023-06-10 20:53

Wakacyjna Trasa Dwójki to już przeszłość! Teraz w TVP gwiazdy szaleją na scenie Roztańczonej Polski. Za nami cztery koncerty, na których wiele się działo. Dlaczego w takim razie nie ma koncertu w niedzielę 11 czerwca? Znamy powód!

Dlaczego nie ma Roztańczonej Polski w niedzielę 11 czerwca? Takie pytanie nurtuje niejednego fana polskiej muzyki. Choć do wakacji jeszcze kilkanaście dni, to Telewizja Polska postanowiła przyspieszyć i zorganizowała letnią trasę, czyli koncerty Roztańczona Polska. Możecie zapomnieć już o Wakacyjnej Trasie Dwójki. Teraz gwiazdy szaleją na scenie Roztańczonej Polski, a publiczność w wielu miastach Polski bawi się w rytm najlepszych hitów! Roztańczona Polska rozpoczęła się 14 maja w Bogatyni, a zakończy się 30 września w Warszawie. Za nami cztery koncerty, które odbyły się kolejno w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli i w Łomży. Przed nami Gryfino i koncert w niedzielę 18 czerwca. Dlaczego dopiero wtedy? Dlaczego 11 czerwca nie ma żadnego koncertu Roztańczona Polska? Wiemy jaki jest powód!

ZOBACZ TAKŻE: Roztańczona Polska 2023 - GRYFINO. Kto wystąpi 18 czerwca?

Prezent na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela = łapówka? #EwelinaPyta

Roztańczona Polska 11 czerwca - dlaczego nie ma koncertu?

Dlaczego 11 czerwca nie ma Roztańczonej Polski? Powód nie jest zaskakujący. Otóż w dniach od 9 do 11 czerwca w Opolu odbywa się Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki, dlatego też Telewizja Polska zdecydowała się przenieść koncert Roztańczonej Polski na niedzielę 18 czerwca. Natomiast 11 czerwca w Opolu odbywać się będzie koncert Cała sala śpiewa z nami, czyli hity opolskiej publiczności - o godzinie 20:15 oraz Ale To Już Było. Jest. I Będzie! 60 KFPP OPOLE 2023 - o godzinie 21:35. Na scenie wystąpią wtedy między innymi: Edyta Górniak, Czerwone Gitary, Maryla Rodowicz, Izabela Trojanowska, Halina Mlynkova, Pectus i inni. 18 czerwca na Roztańczonej Polsce wystąpią natomiast Stachursky, Halina Frąckowiak, zespół Felivers i inni.

ZOBACZ TAKŻE: Festiwal Opole 2023 - PROGRAM. Kto i kiedy wystąpi na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki?

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Roztańczona Polska?