Filip Lato

i

Autor: AKPA

KONCERTY

Roztańczona Polska 2023 - TRASA, MIASTA, GWIAZDY. Daty wszystkich koncertów

2023-10-06 8:07

Pamiętacie Wakacyjną Trasę Dwójki? Teraz to już przeszłość! Telewizja Polska ruszyła z nowym cyklem letnich koncertów "Roztańczona Polska", które można oglądać na żywo w telewizji w każdą niedzielę. Osiemnaście koncertów w osiemnastu miastach. Kto wystąpi? Jakie miasta odwiedzi wielka scena? Roztańczona Polska 2023 ruszyła! Sprawdź szczegóły.

Spis treści

  1. Roztańczona Polska 2023 - MIASTA
  2. Roztańczona Polska 2023 - GWIAZDY
  3. Roztańczona Polska 2023 - TRANSMISJA TV

Roztańczona Polska 2023 - MIASTA, DATY KONCERTÓW, GWIAZDY. Kto i kiedy wystąpi na koncercie Roztańczona Polska? Najważniejsze informacje na temat letniej trasy TVP 3 znajdziecie w naszym artykule. Pamiętacie Wakacyjną Trasę Dwójki, która co roku w okresie wakacji ruszała do wielu polskich miast? To już przeszłość! Telewizja Polska postanowiła zorganizować teraz cykl letnich koncertów Roztańczona Polska. Najgorętsze taneczne przeboje, plejada gwiazd, spektakularne choreografie, bogactwo konkursów i moc niespodzianek. Wszystko to w atrakcyjnej formule radosnego, muzycznego show, które można oglądać nie tylko spod sceny, ale także w telewizji. Osiemnaście miast, osiemnaście koncertów, czyli niezapomniane wakacje 2023!

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna pokazała nastoletnią córkę. Wykapana mama?

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Roztańczona Polska 2023 - MIASTA

Kiedy i gdzie odbędzie się Roztańczona Polska 2023? Okazuje się, że wielka scena zawita do wielu miast w naszym kraju. Oto harmonogram koncertów Roztańczona Polska 2023:

Mimo iż trasa Roztańczona Polska miała zakończyć się 30 września na PGE Narodowym, tak się nie stało. Organizatorzy postanowili wyprawić w październiku kolejną imprezę, tym razem na Lubelszczyźnie w Chełmie.

Roztańczona Polska 2023 - GWIAZDY

Jakie gwiazdy wystąpią na koncertach Roztańczona Polska? Na scenie nie zabraknie Magdaleny Narożnej z zespołem Piękni i młodzi, Izabela Trojanowska, Komodo, Filipa Lato, DJ Adamus, Michała Wiśniewskiego z grupą Ich Troje, Zenka Martyniuka, Skolima, Andre, a także wielu innych gwiazd. Widzowie będą mogli bawić się do najlepszych hitów, czyli między innymi do kawałków takich jak: Zawsze z Tobą chciałbym być, Przekorny los, Wszystko, czego dziś chcę, Daddy Cool, Bamboleo, Daj mi tę noc, Keine Grenzen, A wszystko to..., Bailando, Wakacyjna miłość czy Przez Twe oczy zielone.

Roztańczona Polska 2023 - TRANSMISJA TV

Letnią trasę TVP można oglądać w każdą niedzielę na antenie TVP 3. Koncerty Roztańczona Polska transmitowane są od godziny 20:00.

Dokończ muzyczne klasyki - Ich Troje, Doda, Kombii, Bajm i nie tylko

Pytanie 1 z 10
Dokończ piosenkę Ich Troje - Zawsze z Tobą chciałbym być...
Listen on Spreaker.