Marlenka - Malibu

i

Autor: materiały prasowe

NOWOŚCI MUZYCZNE

Rolniczka z TikToka wystąpiła w teledysku formacji Malibu. Marlenka będzie hitem?

2023-09-13 12:29

Kojarzycie Marlenę Załogę z TikToka, która robi tam furorę? Popularna rolniczka z województwa lubelskiego doczekała się nie tylko tysięcy polubień i fanów, ale także piosenki o sobie, którą nagrała formacja Malibu. Numer "Marlenka" miał swoją premierę 12 września 2023 roku i zbiera pozytywne opinie w sieci.

Marlena Załoga to rolniczka z TikToka, która daje tam czadu! Jej materiały wideo gromadzą tysiące wyświetleń, a konto w muzycznej aplikacji śledzi ponad 108 tysięcy obserwujących. Marlena doczekała się nie tylko sporej widowni, ale także piosenki o swoim imieniu. Numer "Marlenka" stworzyła formacja Malibu, w której skład wchodzi Przemek, Arek i Mateusz. Skąd pomysł na taki numer? Po wielkim sukcesie numeru "Milenka" przyszła kolej na "Marlenkę". Pomysł na taki kawałek narodził się w zespole Malibu, ponieważ w życiu gitarzysty Mateusza po rozstaniu z byłą dziewczyną spotkał właśnie ją - MARLENKĘ, nazywaną rolniczką z TikToka. To właśnie ona stała się inspiracją, a jej długie nogi i blond włosy to tylko początek tej historii.

CO PIJE KROWA? Zagadki i śmieszne pytania #EwelinaPyta

Zespół Malibu nagrał piosenkę o tiktokerce

Od słowa do słowa Mateusz z Malibu przedstawił rolniczkę reszcie zespołu co poskutkowało, że któregoś pięknego majowego wieczoru powstała piosenka o Marlence, której zdjęcie było tapetą na komputerze w studio zespołu. Po napisaniu piosenki przyszedł czas na klip w stylu Agro, atmosfera na teledysku do złudzenia przypominała tą z Milenki, co można zobaczyć na YouTubie. Myślicie, że "Marlenka" od Malibu będzie hitem?

Dokończ największe hity disco polo:

Pytanie 1 z 10
Masters - Żono Moja: Gdy nad nami niebo płacze, mokną Twoje złote włosy. Piękny list spotkanie nasze…