Milenka

i

Autor: materiały prasowe Milenka

Milenka to nowe objawienie sceny muzycznej? Piosenka 'Nie ma Cię' może namieszać!

2022-08-12 15:11

Pamiętacie piosenkę MILENKA od formacji Malibu? Tytułowa bohaterka skocznej piosenki, postanowiła wyjść naprzód i nagrała swój debiutancki kawałek. Mowa o numerze 'Nie ma Cię', który szaleje w sieci wraz z oficjalnym teledyskiem. Obok tych brzmień ciężko przejść obojętnie! Milenka namiesza w branży muzycznej? Przekonajcie się sami!

MILENKA od formacji Malibu ma już 4 lata. Piosenka szybko stała się jednym z popularniejszych kawałków, a refren do tej pory nuci większość słuchaczy. Okazuje się, że hit z 2018 roku nie był zatytułowany przypadkowo. Milenka to ukochana Przemka - wokalisty z zespołu Malibu, która sama postanowiła zacząć działać w branży muzycznej. W związku z tym w piątkowe popołudnie 12 sierpnia 2022 roku, odbyła się premiera jej debiutanckiej piosenki, która nosi tytuł Nie ma Cię. Kawałek powstał w listopadzie ubiegłego roku i został napisany oraz skomponowany przez męża Milenki w ich domowym zaciszu.

O czym jest piosenka Nie ma Cię? Kawałek mimo iż powstał przed wojną w Ukrainie, idealnie odzwierciedla dzisiejsze ciężkie chwile związane z zaistniałą sytuacją. Wyraża sporo emocji związanych z poszukiwaniem, a nawet utratą osoby bliskiej, a przede wszystkim skłania do przemyśleń oraz refleksji. Obok tych brzmień ciężko przejść obojętnie - przekonajcie się sami!

MILENKA - kim jest?

Milenka, to tak naprawdę Milena Koźmińska. Wokalistka ma 30 lat i pochodzi z niewielkiej miejscowości Różaniec na Lubelszczyźnie. Obecnie mieszka w Rzeszowie, gdzie pracuje w firmie zajmującej się terminalami płatniczymi. Mimo iż z wykształcenia jest ekonomistą, postanowiła spełniać marzenia idąc w branżę muzyczną. Okazuje się, że Milenka będąc nastolatką uczęszczała na lekcje gry na pianinie, ale także gitarze i flecie poprzecznym.

Skąd pomysł na projekt Milenka? Wokalistka wiele razy występowała na imprezach plenerowych grając i śpiewając, a że jest osobą otwartą na nowe wyzwania, nie mogło być inaczej! Zakładając swój projekt muzyczny kierowała się mottem: „…bo jak nie teraz to kiedy?”

Sonda
Słuchasz disco polo?
„Wyglądasz idealnie” po czesku (Tylko u nas) - cały wywiad