Roksana Węgiel - zdjęcia z 18-nastki

i

Autor: screen z IG/roxie_wegiel Roksana Węgiel - zdjęcia z 18-nastki

Roksana Węgiel w czułych objęciach swojego chłopaka. Tak świętowała swoją 18!

2023-01-18 15:46

Roksana Węgiel jest już dorosłą! W związku z tym gwiazda wyprawiła huczne osiemnaste urodziny, a kadrami z szampańskiej imprezy podzieliła się w sieci. Ten dzień celebrowała nie tylko z rodziną, ale także ze znajomymi i swoją miłością - Kevinem. Zdjęcia z tej 18-nastki robią furorę w sieci!

Roksana Węgiel to jedna z nielicznych artystek, która dorastała na naszych oczach. Polacy mieli okazję śledzić jej kroki w branży muzycznej od dzieciństwa, najpierw w programie Petersburski Music Show, a potem w The Voice Kids. Nie można zapomnieć też o Eurowizji Junior, którą wygrała w 2018 roku i zwycięstwie trzeciej edycji Dance Dance Dance. Czas pędzi jak szalony, a jeszcze kilka dni temu bo 11 stycznia 2023 roku, cała Polska świętowała 18. urodziny Roxie Węgiel. Artystka celebrowała ten dzień podwójnie, nie tylko dlatego że wchodziła w pełnoletność, ale także dlatego, że miała okazję podzielić się ze światem singlem "Ciche Szepty", który zapowiada jej najnowszą płytę 13+5.

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Osiemnastka Roksany Węgiel

Jak na wejście w pełnoletność przystało, Roksana Węgiel wyprawiła huczną osiemnastkę. Były piętrowy tort, ścianka z balonów, dużo światełek, świec, foto budka, a także oczywiście rodzina i przyjaciele. Jubilatka błyszczała w czerwonej sukience ozdobionej cekinami, a jej chłopak Kevin dopasował się do niej czerwoną muchą. Na jednym ujęciu widać, jak Roxie Węgiel rozpływa się w objęciach ukochanego, z którym wymieniła się czułym całusem. Zdjęcia z 18. urodzin Roksany Węgiel możecie znaleźć w galerii poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel szczerze o chodzeniu do kościoła. Postawa artystki wzbudziła szacunek

Listen on Spreaker.