Roksana Węgiel i jej mama wyglądają jak siostry. Od pani Edyty ciężko oderwać wzrok!

i

Autor: AKPA, screen z Instagram/wegielki.roksany Roksana Węgiel i jej mama wyglądają jak siostry. Od pani Edyty ciężko oderwać wzrok!

Roksana Węgiel i jej mama wyglądają jak siostry. Od pani Edyty ciężko oderwać wzrok!

2023-01-11 10:16

Rodzina dla Roksany Węgiel jest bardzo ważna, dlatego nic dziwnego, że często spędzają ze sobą wolne chwile. Na jednym z fanowskich profili na Instagramie, pojawiło się zdjęcie całej rodziny Roxie, na którym ogromną uwagę przykuwa mama młodej gwiazdy. Od pani Edyty ciężko oderwać wzrok. Co za metamorfoza!

Roksana Węgiel to jedna z popularniejszych artystek w branży muzycznej. Zaczynała od programu typu talent-show The Voice Kids i z pewnością nie sądziła, że właśnie tak potoczy się jej kariera. Nie dość, że wygrała pierwszą edycję programu Telewizji Polskiej, to jeszcze stała się zwyciężczynią Eurowizji Junior w 2018 roku. Kolejne lata udowodniły tylko, że nic nie dzieje się przez przypadek, a Roxie Węgiel ma ogromny talent i smykałkę do sukcesów. Młodą gwiazdę w muzycznej drodze od małego wspierają rodzice. To właśnie pan Rafał i pani Edyta są zawsze przy córce i kibicują jej w karierze. Choć rodzice Roksany Węgiel unikają raczej rozgłosu, to metamorfoza mamy artystki zaskoczyła wszystkich. Od pani Edyty ciężko oderwać wzrok!

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor z wyjątkową licytacją na WOŚP 2023. Nie uwierzycie co przekazała na aukcję!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Mama Roksany Węgiel

W ostatnim czasie dużo mówiło się o mamie Roksany Węgiel - pani Edycie, która przeszła spektakularną metamorfozę! Kobieta postanowiła porzucić pracę i skupić się na rozwijaniu talentu córki, a po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć ją w 2017 roku w The Voice Kids, gdzie występowała Roxie. Od tego czasu mama artystki bardzo się zmieniła i nie przypomina już siebie sprzed lat. Dziś zachwyca figurą, a fani w komentarzach prawią jej same komplementy!

- Roxie i jej mama wyglądają jak siostry

- Ale piękna ta mamusia?❤️

- Ale roksanka jest podobna do pani Edyty???

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie, które zachwyciło internautów. Pojawiło się na jednym z fanowskich kont o Roksanie Węgiel na Instagramie. Trzeba przyznać, że ciężko oderwać wzrok od pani Edyty Węgiel.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel kończy 18 lat. Ze skromnej dziewczynki do prawdziwej petardy!