Questy prezentuje singiel Zgasnąć. To numer idealny na jesienne wieczory!

i

Autor: materiały prasowe Questy prezentuje singiel Zgasnąć. To numer idealny na jesienne wieczory!

Questy prezentuje singiel Zgasnąć. To numer idealny na jesienne wieczory!

2022-09-28 12:03

Młody artysta, który w świecie artystycznym posługuje się tajemniczym pseudonimem Questy, wydał kolejny singiel. Mowa o kawałku zatytułowanym Zgasnąć, który jest idealną propozycją na jesienne wieczory. Sprawdźcie szczegóły nowej produkcji, która pojawiła się w branży muzycznej.

Questy, który dotychczas miał okazję współpracować z wieloma znanymi nazwiskami postanowił podzielić się kolejnym autorskim projektem. „Zgasnąć” to następny singiel artysty, który swoim nostalgicznym charakterem idealnie wpasowuje się w ‘po-wakacyjny’ okres. 

Na zewnątrz jest już chłodniej, częściej pada deszcz oraz zaczynają się długie wieczory. Piosenka powstała na jednej z sesji song-writerskich, bardzo szybko udało się osiągnąć oczekiwany efekt. Usiadłem do fortepianu, grałem różne akordy i rzucałem melodie, inni rzucali swoje pomysły i od zera do napisanej piosenki doszliśmy bardzo szybko.

Utwór, który powstał, to opowieść o pojawiającej się często niepewności w relacjach oraz podejmowaniu trudnych decyzji, z którymi wiele z nas musi się mierzyć. Mimo tego, Questy pozostawia ten utwór dowolnej interpretacji, bowiem każdy z nas jest inny i ma zupełnie różne poglądy w tego typu tematach. Wychowany na muzyce Pop oraz R’n’B muzyk stawia na samorozwój. W jego sercu od zawsze grała muzyka, a chęć rozwijania swoich umiejętności w tej dziedzinie podsycona została już w szkole muzycznej, w której to rozpoczynał swoją drogę. Największą przyjemność sprawia mu tworzenie szczerej muzyki i tym samym przekazywanie w niej uczuć, dlatego właśnie Questy stawia na bycie niezależnym artystą. 20-latek z Warszawy posiada własne studio muzyczne, z którego jak twierdzi – prawie w ogóle nie wychodzi! Produkowanie dla innych artystów traktuje zawsze jako wyjątkowe wydarzenie. Daje mu to ogromną satysfakcję, a samo wspólne pisanie utworów – ogromną frajdę

Jak łyse konie - B-QLL