Kadis

i

Autor: materiały prasowe Kadis

Kadis nie zwalnia tempa! 'Mamy plan' to idealna propozycja dla osób walczących z przeciwnościami losu

2022-09-28 11:54

Kadis nie zwalnia tempa i prezentuje kolejną muzyczną nowość. Mowa o kawałku 'Mamy plan', który jest idealną propozycją dla osób walczących z przeciwnościami losu. Numer już po pierwszych sekundach zostaje w głowie i ciężko go z niej wyrzucić. Przekonajcie się sami!

Kadis to pseudonim artystyczny Sławka Macherzyńskiego. Pod taką nazwą artysta występował w różnych składach. Dotychczasowe utwory można było zobaczyć i usłyszeć w stacjach telewizyjnych jak i radiowych. Skład Kadisa pojawiał się na festiwalach muzyki rozrywkowej, koncertach klubowych oraz imprezach zamkniętych. Nowy projekt nie co odbiega od jego dotychczasowej twórczości, choć w dalszym ciągu jest energicznie i tanecznie. W piosence „Mamy plan” słychać inspirację nowymi trendami, polskimi jak i zagranicznymi. Kadis zawsze będzie tworzył muzykę taneczną, jednak do najnowszego utworu postanowił wykorzystać kilka elementów, których wcześniej nie używał. Kadis lubi szukać czegoś nowego, trochę eksperymentować. Nie ma jednego określonego stylu, najważniejsza w tym wszystkim jest dla niego muzyka.

Jak łyse konie - Marcin Miller i Luka Rosi

„Mamy plan” to najnowszy singiel Kadisa. Piosenka dedykowana jest dla tych, którzy walczą z przeciwnościami losu. Stracone szanse albo niezauważone szczęście, które jest na wyciągnięcie ręki. Kiedy mamy otwarty umysł i pozytywne nastawienie wszystkie sprawy są łatwiejsze i te miłosne i te życiowe. Z taką właśnie myślą powstał ten utwór. Klip do singla powstał na Śląsku, jeszcze w wakacyjnej aurze. Teledysk kręcony był do późnych godzin, co nadało piosence odpowiedni klimat. Kadis nie zwalnia tempa, cały czas pracuje nad nowymi piosenkami. Artysta chce również jak najwięcej koncertować i tym samym zarażać publiczność swoją energią.

Którym wokalistą disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 11
Gdzie lubisz spędzać wakacje?