Stanisław Karpiel-Bułecka

i

Autor: AKPA

KONCERTY

Polskie Biesiady 2023 - ZAKOPANE. Kto wystąpi 22 lipca?

2023-07-21 13:25

Telewizja Polska przygotowała w wakacje prawdziwą muzyczną ucztę. Mowa o Polskich Biesiadach na których występują nie tylko popularni artyści, ale także regionalne zespoły. Tym razem koncert odbędzie się w Zakopanem. Kto wystąpi w sobotę 22 lipca? Poznajcie szczegóły!

Polskie Biesiady w Zakopanem - kto zaśpiewa 22 lipca? Telewizja Polska rozpieszcza swoich widzów w tegoroczne lato. Nie dość, że organizują cotygodniowe koncerty Roztańczona Polska emitowane na antenie TVP 3, to jeszcze postawili na wakacyjny cykl koncertów Polskie Biesiady. Jest to nic innego jak wspólne, międzypokoleniowe śpiewanie w plenerze, w gronie znajomych, sąsiadów, rodziny i muzycznych idoli. Polscy artyści są wtedy na wyciągnięcie ręki, a publiczność zgromadzona pod sceną, jak i przed telewizorami, może liczyć na dawkę dobrej rozrywki! Tym razem scena stanie w Zakopanem, a na niej wystąpi plejada polskich artystów. Podczas sobotniego koncertu widzowie będą bawić się w rytm biesiad góralskich i nie tylko! Polskie Biesiady w Zakopanem zostaną pokazane w TVP 2 już w sobotę 22 lipca o godzinie 20:00.

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki 2023 - dlaczego nie ma koncertów? Znamy odpowiedź!

Szybkie pytania - Zakopower

Polskie Biesiady Zakopane 22.07.2023 - GWIAZDY

Polskie Biesiady to widowisko skierowane do osób, które uwielbiają tradycyjne przyśpiewki. Już w sobotę 22 lipca TVP 2 wyemituje biesiadę góralską w Zakopanem, a na scenie zobaczymy między innymi znanego i lubianego piosenkarza z gór, jakim jest Staszek Karpiel-Bułecka. Lista gwiazd sobotniego koncertu nie jest jeszcze do końca znana. Jeśli tylko pojawią się nowe informacje, od razu zaktualizujemy dla Was ten artykuł.

Sonda
Polskie Biesiady - będziesz oglądać koncerty TVP?