Defis, Miły Pan

i

Autor: akpa

KONCERT

Roztańczona Polska 2023 - Chełmno. Kto wystąpi 23 lipca?

2023-07-23 13:44

Roztańczona Polska trwa w najlepsze, a kolejny koncert odbędzie się już w niedzielę 23 lipca. Tym razem artyści zaśpiewają w województwie kujawsko-pomorskim, a dokładnie w mieście jakim jest Chełmno. Lista gwiazd jest już znana! Sprawdź, kto wystąpi na koncercie TVP3 już 23.07.2023.

Spis treści

  1. Roztańczona Polska 2023 - CHEŁMNO
  2. Roztańczona Polska 2023 Chełmno - GODZINA
  3. Roztańczona Polska 2023 Chełmno - BILETY

Roztańczona Polska 2023 tym razem w miejscowości Chełmno! Kto wystąpi 23 lipca? Koncertowa letnia trasa TVP trwa w najlepsze. Za nami dziewięć koncertów, które odbyły się kolejno w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie i Władysławowie. Na scenie gościła już między innymi Doda, Skolim, Piękni i młodzi, Filip Lato, Bayera, Boys, czy też dziewczyny z grupy Topky. Teraz przyszedł czas na kolejny koncert, który odbędzie się w województwie kujawsko-pomorskim, a dokładnie w mieście jakim jest Chełmno. Koncert będzie można obejrzeć na żywo w niedzielę 23 lipca na antenie TVP 3. Lista gwiazd Roztańczonej Polski 2023 w Chełmnie jest już znana, dlatego warto wiedzieć kto wystąpi na scenie!

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna nazywa się foczką i pokazuje zdjęcia z wakacji. Tak odpoczywa z córką

Miły Pan - kiedy jest niemiły (szybkie pytania)

Roztańczona Polska 2023 - CHEŁMNO

Kto wystąpi w Chełmnie na Roztańczonej Polsce 2023? Już w niedzielę 23 lipca nad polskim morzem odbędzie się koncert gwiazd disco polo i nie tylko. Widzowie zobaczą na scenie artystów takich jak:

Roztańczona Polska 2023 Chełmno - GODZINA

O której godzinie jest Roztańczona Polska 2023 w Chełmnie? Koncerty rozpoczynają się już o godzinie 20:00 dlatego właśnie wtedy warto włączyć TVP 3, by nie przegapić żadnego występu polskich gwiazd.

Roztańczona Polska 2023 Chełmno - BILETY

Ile kosztują bilety na Roztańczoną Polskę 2023 w Chełmnie? Mamy dla Was dobrą wiadomość. Wejście na koncert, który odbędzie się na Rynku Miasta jest bezpłatny. Oznacza to, że każdy za darmo może bawić się pod sceną w rytm polskich hitów!

Listen on Spreaker.