Pjonteczek

i

Autor: materiały prasowe Pjonteczek

Pjonteczek, Tyrsoon, Dzakob prezentują nowość. Przywykłaś Do "Kocham Cię" będzie hitem?

2022-07-11 15:28

Młody artysta z Tarnowskich Gór serwuje kolejną premierę. Tym razem wokalista ma dla nas melancholijno-depresyjną historię o miłości. Mowa o kawałku Przywykłaś Do "Kocham Cię", który ma szansę namieszać. Sprawdźcie jego brzmienia!

Młody artysta z Tarnowskich Gór serwuje kolejną premierę. Tym razem wokalista ma dla nas melancholijno-depresyjną historię o miłości. Przywykłaś do "Kocham cię" to piosenka o nieszczęśliwej miłości, która ma trafić do tych, którzy byli lub są obecnie na dnie emocjonalnym, aby chociaż częściowo poczuli oraz pomyśleli " hej! Nie jestem sam". Artysta chciałby, aby utwór ten wzbudzał poczucie bezpieczeństwa i by osoby ze złamanym sercem mogły utożsamić się z tym utworem, rozumiejąc że nie są sami.

Zamiłowanie do muzyki u nastolatka drzemało od zawsze, Artysta opowiedział nam, że każdą wolną chwilę spędza w studiu. Rodzina i przyjaciele są dla młodego twórcy bardzo ważni. Od najmłodszych lat szkolił się bowiem w grze na gitarze z powodzeniem, co zwróciło uwagę jego rodziców, którzy okazali się ogromnym wsparciem i pomogli mu rozwijać się na tej płaszczyźnie. W pewien piątkowy wieczór, w imprezowych okolicznościach Piotr Myśliwski postanowił oddać się wenie twórczej. Wśród najbliższych oraz przyjaciół zaczął po prostu freestyle’ować, co przełożyło się na zachwyt znajomych oraz rewelacyjny odbiór. Bliscy jednogłośnie stwierdzili, że ich przyjaciel ma ogromny talent i powinien działać w tym kierunku. Namówili go, by rozwijał swój talent i to właśnie w ten piątkowy wieczór zrodził się pseudonim artystyczny o nazwie „PJONTECZEK”.