Figo i Samogony

i

Autor: materiały prasowe Figo i Samogony

Piotr Połać prezentuje singiel projektu Figo i Samogony. Tym razem pora na 'Erotyczne pif-paf'

2022-08-12 17:06

Piotr 'Figo' Połać, znany jest głównie z projektu Bracia Figo Fagot, jednak jego działalność muzyczna to nie tylko wesoły duet muzyczny. Artysta realizuje teraz spin-off projekt - Figo i Samogony, który estetyką odwołuje się do twórczości BFF. Po świetnie przyjętym numerze Miki Maus, do sieci trafił singiel Erotyczne Pif-Paf. W klipie możemy zobaczyć gościnnie TikTokera - Mikołaja 'Tyszkę' Tyszkiewicza.

Figo i Samogony to rozwinięcie współpracy, którą zapoczątkował utwór Nie zaufam nigdy już nagrany w 2020 roku. Jest to nowa odsłona satyrycznej i popularnej formuły sztuki obserwacyjnej, której Piotr Połać jest prawdziwym wirtuozem, a którą kochają miliony. Jeżeli jesteście fanami estetyki i humoru Braci Figo Fagot, to przy muzyce Figo i Samogonów, poczujecie się dobrze i wygodnie, niczym w domu. Wszyscy przekonali się o tym, gdy do sieci trafiły single Nie zaufam nigdy już oraz Miki Maus. To tylko potwierdziło, że Figo jest w formie i ma głowę pełną pomysłów.

Teraz przyszedł czas na Erotyczne Pif-Paf, które otrzymało wyjątkowy, wręcz cukierkowy klip. Obrazek to kolorowa opowieść o zabarwieniu cukierkowym, z pewnym przekazem. Gościnnie, w klipie pojawił się TikToker Mikołaj ‘Tyszka’ Tyszkiewicz, co tylko podkręca atmosferę.

Jeśli chcecie przenieść się do czasów, gdy na parkietach królowało najlepsze disco, a wszystko było jak z bajki, koniecznie odpalajcie teledysk Erotyczne Pif-Paf.

Figo i Samogony - kiedy premiera albumu?

Jak wcześniej wspominał sam Piotr 'Figo' Połać, album ma ukazać się jeszcze w tym roku. Więcej szczegółów poznamy wkrótce, jednak wszystko ujawniane jest stopniowo, by zostawić słuchaczom jak najwięcej niespodzianek, a tych z pewnością nie zabraknie. Projekt Figo i Samogony tworzą Piotr ‘Figo’ Połać oraz Andrzej Izdebski.

Szybkie Pytania - Muniek Staszczyk