Piotr Kupicha z Feel gościem Radia SuperNova

i

Autor: Radio SuperNova Piotr Kupicha z Feel gościem Radia SuperNova

Piotr Kupicha z Feel gościem Radia SuperNova. Artysta zaśpiewał swoje hity gwarą śląską!

2022-07-08 14:47

Piotr Kupicha z zespołu Feel, był gościem Radia SuperNova w piątkowy poranek 8 lipca. To właśnie przed naszym mikrofonem zaśpiewał swoje największe hity po śląsku, zapowiedział pogodę i świetnie się bawił. To jednak nie koniec. Na naszej antenie, miała miejsce premiera najnowszej piosenki grupy Feel, która nosi tytuł "7 Stan". Sprawdźcie co działo się w naszym studiu!

Piotr Kupicha to lider i założyciel zespołu Feel. Na przestrzeni 17 lat, wylansował w swojej karierze wiele hitów. Do najpopularniejszych kawałków należy bezapelacyjnie numer Jak Anioła Głos, czy też kawałek No Pokaż Na Co Cię Stać. Teraz artysta powrócił z nową energią na rynek muzyczny, a to wszystko dzięki najnowszej piosence 7 Stan, która zapowiada wydanie albumu „Feel 4". Kawałek nawiązuje do pierwszych, wielkich hitów grupy i opowiada o tym, czego często nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Pojawiają się rzeczy dobre ale też te złe, które ostatecznie zawsze mijają. Każdy z nas, niezależnie od wieku, powinien pielęgnować w sobie „7 stan", nie przejmując się sprawami, na które nie ma wpływu.

Sonda
Lubisz utwory zespołu Feel?

Radio SuperNova - premiera piosenki Feel - 7 Stan

Premierowo mogliście usłyszeć piosenkę 7 Stan o poranku w Radiu SuperNova, gdzie pojawił się również Piotr Kupicha! Lider zespołu Feel, świetnie bawił się za naszym mikrofonem, śpiewając swoje hity gwarą śląską! To jednak nie koniec niespodzianek. Artysta zapowiedział pogodę, co możecie zobaczyć w relacji na naszym Instagramie, poopowiadał o swojej muzycznej nowości i razem z naszą słuchaczką zaśpiewał kawałek Sanah - Ale jazz! Na wideo poniżej możecie zobaczyć, co działo się na antenie Radia SuperNova w pitek 9 lipca.

Piotr Kupicha z zespołu Feel gościem Radia SuperNova. Premiera piosenki 7 Stan