Michał Kassin, Roxie Węgiel, Sanah

i

Autor: AKPA, screen z YouTube/sanah

GWIAZDY

Partner Roksany Węgiel wystąpił w teledysku sanah. To jego niejedyny sukces. Wygrają Taniec z Gwiazdami?

2024-03-17 20:15

Roksana Węgiel została uczestniczką nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Piosenkarka walczy o Kryształową Kulę razem z debiutującym tancerzem. Jest nim Michał Kassin, który ma na swoim koncie wiele sukcesów. Tancerz wystąpił w teledysku sanah, ale na swoim koncie ma o wiele więcej sukcesów realizowanych z kamerą.

Na to czekali wszyscy fani Tańca z Gwiazdami. W niedzielę 3 marca na antenie Polsatu wystartowała 14. edycja show. Na parkiecie możemy oglądać Filipa Chajzera, Kamila Beleję, Beatę Kowalską, Aleksandra Mackiewicza, Małgorzatę ostrowską-Królikowską, Krzysztofa Szczepaniaka, Adama Kszczota, Macieja Musiała, Anitę Sokołowską, Dagmarę Kaźmierską, Julię Kuczyńśką i Roksanę Węgiel. Największą faworytką wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami jest właśnie Roxie, która na swoim koncie ma już zwycięstwo programu Dance Dance Dance, którego emisja odbywała się w Telewizyjnej Dwójce. Piosenkarka w show Polsatu zatańczy z debiutującym tancerzem, który ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jest nim Michał Kassin, posiadacz najwyższej klasy tanecznej "S".

ZOBACZ TAKŻE: Jamala była uczestniczką Tańca z Gwiazdami. Później wydano za nią list gończy

Roxie Węgiel była fanką królowej życia!

W TzG tworzy duet z Roxie Węgiel. Kiedyś tańczył w teledysku sanah

Michał Kassin to utalentowany tancerz i choreograf, który od najmłodszych lat pasjonuje się tańcem. Mężczyzna ma na swoim koncie wiele osiągnięć, których pozazdrościć może mu wiele osób. Jest zwycięzcą otwartych Mistrzostw Polski i reprezentantem Polski na Mistrzostwach Świata w Gruzji w 2018 roku w tańcach latynoamerykańskich. Do tego Michał Kassin jest członkiem kadry Polski w sportowym tańcu towarzyskim, był uczestnikiem największego festiwalu tańca towarzyskiego na świecie - Blackpool Dance Festival w Anglii i jest głównym trenerem w jednej z gdańskich szkół tańca. Jakby tego było mało występuje na deskach teatru, jest modelem, tańczył podczas występu Nataszy Urbańskiej w programie "Rytmy Dwójki", a w dodatku był tancerzem w teledysku sanah.

ZOBACZ TAKŻE: Mówią na nią "Czarna Mamba". Tak Iwona Pavlović zmieniła się przez lata. Była nawet blondynką!

Michał Kassin współpracował z sanah

Pamiętacie piosenkę Marcepan i uroczy teledysk z sanah w roli głównej? Piosenkarka ubrana w zieloną sukienkę tańczyła na czerwonych schodach z tancerzami. Tuż za nią w klipie pojawia się właśnie Michał Kassin, który w Tańcu z Gwiazdami tworzy parę z Roxie Węgiel. Musimy przyznać, że taniec obok sanah i to jeszcze na głównym planie, to bardzo duży sukces! Na koniec współpracy mężczyzna zrobił sobie z piosenkarką pamiątkowe zdjęcie. Myślicie, że po udziale w show Polsatu, Roxie zaprosi go także do swojego teledysku? :)