TANIEC Z GWIAZDAMI

Michał Kassin - wiek, wzrost, tancerz. Kim jest partner Roxie Węgiel z Tańca z Gwiazdami?

2024-04-14 20:33

W tegorocznej edycji programu "Tańca z Gwiazdami", jednym z najbardziej wyróżniających się tancerzy jest Michał Kassin, który w parze z Roksaną Węgiel powalczy o Kryształową Kulę. Kim jest debiutujący tancerz? Poznajcie go bliżej.

Kim jest Michał Kassin? To pytanie zadaje sobie niejedna osoba. W nowej, wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy nie tylko nowe gwiazdy, ale także debiutujących tancerzy. Od 3 marca 2024 roku, co niedzielę o Kryształową Kulę walczyć będzie między innymi Michał Kassin, tancerz który został przydzielony do Roksany Węgiel. Po latach odrzucania składanych jej propozycji, piosenkarka zdecydowała się na udział w 14. edycji tanecznego show i co ciekawe, zdaniem wielu osób ma szansę na wygraną, tym bardziej, że kilka lat temu wygrała 3. edycję show TVP2 "Dance, Dance, Dance". Kim jest partner Roksany Węgiel z TzG? Tancerz ma na swoim koncie wiele osiągnięć!

Roxie Węgiel o Tańcu z Gwiazdami i ślubie z Kevinem

Michał Kassin - wiek, wzrost

Ile lat ma Michał Kassin? Nie znajdziemy w sieci dokładnej daty urodzenia tancerza, tak samo jak i informacji, ile mierzy wzrostu. Być może o jego wieku dowiemy się z programu "Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami".

Michał Kassin - kariera

Michał Kassin to utalentowany tancerz i choreograf, którego życie związane jest nierozerwalnie z tańcem. Już od najmłodszych lat oddawał się swojej pasji, zdobywając umiejętności w różnorodnych stylach tanecznych. Posiadacz najwyższej klasy tanecznej "S". Zwycięzca otwartych Mistrzostw Polski i reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata w Gruzji w 2018 roku w tańcach latynoamerykańskich. Jakby tego było mało Michał Kassin jest członkiem kadry Polski w sportowym tańcu towarzyskim, był uczestnikiem największego festiwalu tańca towarzyskiego na świecie - Blackpool Dance Festival w Anglii i jest głównym trenerem w jednej z gdańskich szkół tańca. 

Michał Kassin - tancerz w teatrze

Michał Kassin ma bogate doświadczenie. Od 2022 roku jest tancerzem w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Zadebiutował w spektaklu "Chłopi", ale na swoim koncie ma wiele innych przedstawień. Michał Kassin oprócz "Chłopów" wystąpił w spektaklach takich jak:

  • Dziewczyny z kalendarza
  • Hairspray
  • Mistrz i małgorzata
  • Piotruś Pan
  • Skrzypek na dachu
  • Something rotten, czyli coś się psuje
  • Wiedźmin.

Michał Kassin - dziewczyna

Czy Michał Kassin ma dziewczynę? Tancerz trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy, dlatego nie dowiemy się, czy jego serce jest już zajęte.

Michał Kassin - Taniec z Gwiazdami

Michał Kassin ma na swoim koncie wiele telewizyjnych projektów, jednak w Tańcu z Gwiazdami wystąpi po raz pierwszy. Tancerza będzie można oglądać w 14. edycji show Polsatu już od 3 marca. Michał Kassin o Kryształową Kulę zawalczy z Roksaną Węgiel.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Opozda o "TzG" z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. "Nie będę wysyłała SMS-ów"

Michał Kassin - Instagram

Michał Kassin jest aktywny na Instagramie. W aplikacji znajdziecie go bez problemu wpisując jego imię i nazwisko, lub oficjalny nick, który brzmi @michalkassin.