Pamiętacie dziewczyny z Mirami i ich hit Sexualna? Teraz wystąpią w Polsce!

i

Autor: screen z YouTube Mirami Pamiętacie dziewczyny z Mirami i ich hit Sexualna? Teraz wystąpią w Polsce!

Pamiętacie dziewczyny z Mirami i hit Sexualna? Teraz wystąpią w Polsce!

2023-06-07 14:09

Pamiętacie dziewczyny z grupy Mirami i ich hit Sexualna? Kiedyś ten numer nucił każdy! Choć od wydania piosenki minęło sporo czasu, nadal można nazywać ją hitem. Teraz okazuje się, że dziewczyny z Mirami przyjadą do Polski i zagrają na wielkiej scenie. Sprawdź, gdzie i kiedy odbędzie się ich koncert.

Kiedyś ten refren śpiewał każdy! Mowa o piosence Sexualna, która miała swoja premierę w 2011 roku. Za numer odpowiedzialne są dziewczyny z zespołu Mirami, które właśnie tym kawałkiem rozkochały w sobie niejednego Polaka. Piosenkę razem z artystkami śpiewał także ukraiński piosenkarz Vova Zi Lvova. Przypomnijmy, że grupa Mirami powstała w 2010 roku i szybko zyskała popularność nie tylko w swoim kraju, ale także w Polsce. To właśnie u nas piosenka Sexualna rządziła na dyskotekach i imprezach i co ciekawe, nawet dzisiaj każdy zna jej słowa. To jednak nie koniec sukcesów dziewczyn. Nakładem Magic Records ukazał się debiutancki album grupy Miramimania, który uzyskał wówczas status złotej płyty. Teraz okazuje się, że Mirami wystąpią w Polsce i będzie można zobaczyć je na żywo!

ZOBACZ TAKŻE: Taką emeryturę dostanie Zenek Martyniuk. Król disco polo nie będzie miał na co narzekać

Szybkie Pytania - Skolim

Mirami w Polsce - koncert 2023

To dzieje się naprawdę! Zespół Mirami wystąpi w Polsce na Disco Świebodzineiro już w sobotę 17 czerwca. Oprócz dziewczyn na scenie pojawią się także: Smoliński, Dbomb, Top One, Discoboys, MIG i grupa Weekend. Wszystko to będzie miało miejsce w najpopularniejszym lubuskim mieście w Polsce słynącym z ponad 36 metrowego pomnika Jezusa który widać niemal z każdego punku miasta, czyli w  Świebodzinie. Warto jednak wiedzieć, że na przestrzeni tych kilkunastu lat, skład zespołu Mirami mocno uległ zmianie. Wokalistki zmieniały się kilkukrotnie i był wybierane na podstawie specjalnych castingów. Co ciekawe, żadna z dziewczyn, która śpiewała kawałek Sexualna, nie jest już w składzie girls bandu. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Nowe wokalistki Mirami są równie piękne, co ich poprzedniczki.

Sonda
Czy piosenka Sexualna to wielki hit?