Viki Gabor

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Viki Gabor

Nie mają nawet 18 lat, a robią wielką karierę. Kto oprócz Viki Gabor należy do tego grona?

2022-05-12 16:05

Te gwiazdy nie mają 18 lat, a już są rozchwytywane w show biznesie. Idealnym na to przykładem jest Viki Gabor, która dzięki barwie swojego głosu, pokazała światu że ma prawdziwy talent. Kto jeszcze należy do tego grona? Okazuje się, że starsi koledzy i koleżanki z branży mogą pozazdrościć im tej popularności i sukcesów.

Blask fleszy, wywiady, sesje zdjęciowe, współprace, rozdawanie autografów, koncerty, tysiące fanów i niesamowite zarobki. Właśnie takie życie mają nastoletnie gwiazdy, które dorastają na oczach swoich fanów. Choć nie mają jeszcze 18 lat ich kariera jest inspirująca, a idealnym na to przykładem jest Viki Gabor, której nic nie spadło z nieba. Będąc w The Voice Kids 2 dotarła aż do finału, niestety przegrywając z Aniką Dąbrowską. To jednak nie przeszkodziło jej w spełnianiu marzeń, ponieważ stała się reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Wówczas 12-letnia artystka, zaśpiewała przed całym światem piosenkę Superhero i wygrała najpopularniejszy konkurs piosenki dziecięcej. Od tamtej pory jej kariera idzie niczym burza! Kto jeszcze należy do grona niepełnoletnich gwiazd, które robią niesamowitą karierę?

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Nastoletnie gwiazdy w Polsce

Do grona najpopularniejszych gwiazd w Polsce należy nie tylko Viki Gabor, która w lipcu 2022 skończy 15 lat. Kto jeszcze może pochwalić się wieloma sukcesami i wiernymi fanami? Nazwiska niepełnoletnich gwiazd znajdziecie poniżej:

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel urodziła się 11 stycznia 2005 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2022 świętowała swoje 17. urodziny. To artystka, która dosłownie dorastała na oczach swoich fanów. Wygrała The Voice Kids, Eurowizję Junior 2018, a także 3.edycję Dance Dance Dance. Jakiś czas temu dostała również posadkę współprowadzącej program typu talent show TVP2 You Can Dance - Nowa generacja. To nie koniec jej sukcesów. Ich lista jest naprawdę długa!

Sara James

Sara James urodziła się 10 czerwca 2008 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2022 będzie świętować swoje 14. urodziny. Młoda artystka dała się poznać widzom w programie The Voice Kids 4, gdzie szybko została okrzyknięta młodszą wersją Whitney Houston. Oczywiście nie mogło być inaczej. Sara James wygrała muzyczne show, a także pojawiła się na Eurowizji Junior 2021 we Francji. Co ciekawe, była jedną z faworytek i ostatecznie zajęła drugie miejsce - natomiast do pierwszego brakowało jej zaledwie sześciu. punktów.

Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak urodził się 16 stycznia 2006 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2022 świętował swoje 16. urodziny. Artysta zdobył popularność i sympatię widzów w The Voice Kids 3. Będąc pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego doszedł do ścisłego finału i wygrał całe show. Jego kariera po programie nabrała wiatru w żagle, a niedawno byliśmy nawet świadkami premiery piosenki Justyny Steczkowskiej, w której pojawił się właśnie Marcin.

Ala Tracz

Ala Tracz urodziła się w 2010 roku. To ona czarowała w The Voice Kids swoim anielskim głosem nie tylko trenerów, ale również widzów przed telewizorami. Choć nie wygrała programu to stała się reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020. Co ciekawe, przed występem w The Voice Kids, artystka pojawiła się programie Mali Giganci.

Mateusz Krzykała

O tym chłopaku będzie głośno! 13-letni Mateusz Krzykała wygrał piątą edycję The Voice Kids. Taki sukces z pewnością otworzył mu bramy do wielkiej kariery.

Sonda
Nastoletnie gwiazdy - którą lubisz najbardziej?