Natasha z Ukrainy Mam Talent

i

Autor: screen z YouTube/TVN Talent Show Natasha z Ukrainy Mam talent

Natasha z Ukrainy w fenomenalnym występie w Mam Talent. Internauci MOCNO podzieleni

2022-09-12 10:03

Program Mam Talent wywołuje sporo emocji i tak było również tym razem. Na scenie pojawiła się Natasha z Ukrainy, która swoim fenomenalnym występem sprawiła, że nie tylko jurorzy ale i widzowie mieli ciarki na ciele! Niestety jak to w internecie bywa, oprócz gratulacji znalazł się również hejt, który mocno podzielił internautów.

Mam Talent 2022 coraz bardziej się rozkręca! To już 14. edycja, kiedy widzowie mogą podziwiać niesamowite talenty i pasje uczestników z Polski, jak i zagranicy. W najnowszej odsłonie show na castingach pojawiło się wiele osób, jednak tylko niektórzy rozkochali w sobie publiczność i jurorów - Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak i Janka Klimenta. Idealnym na to przykładem jest najmłodsza uczestniczka, czyli 7-letnia Martyna Stawowy, która pokazała mistrzowski poziom tańca. Dziewczynka przekonała do siebie najbardziej Janka Klimenta, który zdecydował się podarować jej złoty przycisk. W drugim odcinku nacisnęła go Małgorzata Foremniak, a wszystko przez występ grupy Wolf Gang, który rozniósł scenę swoim tańcem, jednak to nie koniec zaskoczeń. Na scenie w drugim odcinku widzowie mogli zobaczyć także Natashę z Ukrainy, która swoim występem sprawiła, że wszystkim opadły szczęki z wrażenia!

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Tancerka z Mariupola - Mam Talent

Natasha Korotkina z Mariupola pojawiła się na scenie w Mam Talent i swoim występem oczarowała wszystkich! Ubrana w zjawiskowy, skąpy kostium zaprezentowała belly dance, czyli taniec brzucha. Oprócz tego pokazała także inne ruchy, które wywołały ciarki na ciele niejednego widza! Po całym występie przyszła pora na oceny jurorów i wtedy się zaczęło. Okazało się, że Natasha pochodzi z Ukrainy i uciekała przed wojną z Mariupola. Oprócz brata uciekła z rodziną do Polski, a ich domem jest teraz ich samochód. Historia tancerki wprawiła jurorów w łzy, tak samo jak Natashę, która o tym wszystkim opowiadała.

- Polska edycja zamienia się w amerykańską. Czy to mam talent czy the story of my life.

- W mam talent, od czasu kiedy nie ma Wojewódzkiego, liczy się na pierwszym miejscu historia, wiek, a gdzieś na końcu talent, występ był fajny, ale mnie na kolana nie powalił, ładna, zgrabna, wysportowana dziewczyna, ale czy taki wielki talent...

- Jej miałam ciary za każdym razem jak ja oglądałam. Coś pięknego!!! P.S ta uroda i talent tak bardzo współgra jak dla mnie najlepszy występ tak jak tej dziewczynki tańczącej. I jestem zła, że zloty przycisk dostał jakiś zespól taneczny. Niestety to nie jest cały występ, tylko wycięty, bo nie ma jednej z mojej ulubionej "figury"

- Zanim powiedziała kim jest, byłam zachwycona...  A potem już tylko płakałam.  Ona jest niesamowita ?. Pani Agnieszka ma rację, to wielki kontrast, ale my zyskaliśmy przekonanie - tym występem - że oni naprawdę muszą tam walczyć do końca, o każdy centymetr swojej ziemi, a my jako Polska musimy im pomóc, bo też jesteśmy ludźmi posiadającymi marzenia, plany, pasje. Czy polskie marzenia mają większą wartość? ... Nie sądzę.

- Telewizja Ukraina, show Ukraina, na mieście Ukraina, mam wrażenie że mieszkam w Ukrainie a nie w tej Polsce

- Jest płacz, jest Ukraina, no to już chyba wiecie kto wygra? ???

Decyzją jurorów - Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Janka Klimenta, Natasha z Ukrainy przeszła do kolejnego etapu. Czy znajdzie się w półfinale? O tym dowiemy się po wszystkich odcinkach castingowych. Na YouTube możecie zobaczyć występ Ukrainki w polskiej wersji Mam Talent - robi wrażenie!

Sonda
Czy oglądasz najnowszą edycję Mam Talent?