Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami

i

Autor: AKPA Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami 2022 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w jesiennej edycji programu?

2022-10-30 22:31

Program Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami powraca na antenę Polsatu! Już niebawem będziemy świadkami nowych odcinków, w których pojawią się nowe twarze. Kto zawita na parkiecie? Na kogo widzowie będą mogli oddawać swoje głosy? Wiemy już, kto wystąpi w jesiennej odsłonie Tańca z Gwiazdami. Sprawdźcie!

Taniec z Gwiazdami to program, w którym najpopularniejsze gwiazdy ze świata mediów i polskiego show-biznesu, mają za zadanie zaprezentować swoje taneczne umiejętności na parkiecie. Oczywiście nie występują solo, lecz od pierwszego odcinka w parze z profesjonalnymi tancerzami. Para, a raczej gwiazda która najlepiej poradzi sobie na parkiecie Dancing with The Stars, zgarnia nagrodę główną. Poprzednią, dwunastą edycję tanecznego show wygrał aktor Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. To właśnie do nich trafiła nagroda główna - kryształowa kula, a także odpowiednio 100 tysięcy i 50 tysięcy złotych. Kto pojawi się w 13. edycji Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami? Produkcja ujawniła szczegóły!

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 13 edycja - WSZYSTKIE PARY. Kto z kim tańczy? [GALERIA]

Szybkie pytania - Cleo

Taniec z Gwiazdami 2022 - UCZESTNICY

Kto wystąpi w jesiennej edycji Tańca z Gwiazdami? Taneczny format Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami jest emitowany na antenie Polsatu od 2014 roku. Przed nami kolejna, w sumie już trzynasta odsłona show, dlatego na parkiecie pojawią się nowe twarze. Pierwszym uczestnikiem, który został ogłoszony przez produkcję jest detektyw Krzysztof Rutkowski.

Wszyscy uczestnicy Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 13:

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 2022 - kiedy FINAŁ? Kto ma największe szanse na wygraną?