DISCO POLO

Najprzystojniejsi polscy piosenkarze z branży disco. Na ich widok mocniej bije serce!

2023-07-18 10:25

To do nich wzdychają kobiety na koncertach czy też przed telewizorami. Mowa o najprzystojniejszych polskich piosenkarzach z branży disco polo, na widok których mocniej bije serce. Do tego grona zalicza się Masters, Miły Pan, Defis, a także inni muzycy od których ciężko oderwać wzrok. Sprawdź w naszej galerii, kto jeszcze zalicza się do disco przystojniaków!

Oprócz tego, że są świetnymi wokalistami i mają na koncie wiele sukcesów w branży muzycznej, mogą pochwalić się również zniewalającą urodą, świetnym ciałem i stylem. To oni sprawiają, że niejedna kobieta słysząc ich głos i widząc ich na scenie lub w teledyskach, jest po prostu w siódmym niebie! Mowa oczywiście o przystojniakach z branży disco polo, którzy mają na swoim koncie wiele hitów. Do tego grona zalicza się między innymi Defis, który oczarował słuchaczy takimi piosenkami jak Ciebie będę mieć, Róże, Piękny sen czy też Niespotykany kolor. Nie można również zapomnieć o Miłym Panie, który w 2018 roku zrobił szum na scenie wydając numer Królowa i Małolatki. Jest również Masters, któremu nie da się oprzeć - nie tylko słuchając jego piosenek, ale również podziwiając go w teledyskach.

Miły Pan - kiedy jest niemiły (szybkie pytania)

Najprzystojniejsi piosenkarze z branży disco polo - GALERIA

Kto jeszcze zalicza się do grona najprzystojniejszych artystów z branży disco polo? Wybór jest naprawdę ciężki! W naszej galerii znajdziecie przystojniaków, którzy potrafią zauroczyć wiele kobiet nie tylko swoim głosem, ale także urokiem osobistym, uśmiechem i niesamowitym błyskiem w oku!

ZOBACZ TAKŻE: Najpiękniejsze piosenkarki z branży disco polo. Ciężko oderwać od nich wzrok!