Piękni i młodzi

i

Autor: AKPA Piękni i młodzi

GWIAZDY

Ile za wesele biorą Piękni i młodzi? Kwota wprawia w osłupienie!

2023-10-04 8:51

Gwiazdy z polskiej branży muzycznej dorabiają sobie na weselach i okazuje się, że zgarniają tam naprawdę pokaźną sumę! Ile trzeba zapłacić, aby najpopularniejszy zespół disco polo "Piękni i młodzi" pojawił się na weselu? Kwota jest kolosalna i wprawia w osłupienie! Taka atrakcja to prawdziwy luksus.

Piękni i młodzi na weselu? To marzenie może się spełnić - wystarczy tylko... wyłożyć niemałą sumę pieniędzy! Gwiazdy na weselu, to atrakcja którą młodzi coraz częściej wybierają, by urozmaicić najważniejszą imprezę w swoim życiu. To nie tylko prestiż i wspomnienia na lata, ale także okazja do poznania na żywo swoich ulubionych wokalistów, których piosenki nuci się często pod nosem. Okazuje się jednak, że zaproszenie gwiazd na wesele, nie należy do najtańszej rozrywki. Taka atrakcja może sporo kosztować nowożeńców, a wszystko przez specjalne cenniki. W katalogu artystów możemy zauważyć, że Zenek Martyniuk za występ na weselu bierze około 35 tysięcy złotych, a Sławomir, który śpiewa o Miłości w Zakopanem, życzy sobie około 27 tysięcy złotych. Ile w takim razie za kilkunastominutowy występ na weselu życzy sobie Magdalena Narożna i zespół Piękni i młodzi? Będziecie w szoku!

ZOBACZ TAKŻE: Żona Zenka wystąpi w Tańcu z Gwiazdami? Danuta Martyniuk rozwiała wątpliwości

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Piękni i młodzi atrakcją na weselu - kwota za występ to kosmos!

Ile za zagranie na weselu biorą Piękni i młodzi? Sprawdził to youtuber z kanału "Sprawdzam jak" i okazuje się, że nie jest to taka prosta i tania sprawa. Zespół grywa na weselu tylko i wyłącznie, gdy w pobliżu ma większy koncert. Wtedy koszt takiej atrakcji na weselu wynosi od 25 tysięcy złotych wzwyż. Jeśli jednak para młoda chciałaby, aby Piękni i młodzi zagrali tylko na ich weselu i musieliby dalej dojechać, koszt wyniósłby podobnie, jak koncert plenerowy czyli około 35 tysięcy złotych. Należy dodać, że jeśli Piękni i młodzi mieliby zagrać w nocy, para młoda musi zapewnić im nocleg w hotelu, a także wyżywienie. Czas trwania takiej atrakcji to nie dłużej niż 45 minut. Zaskoczeni? Poniżej możecie posłuchać rozmowy youtubera z menadżerem Pięknych i młodych.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy disco polo na weselu. Koszt takiej atrakcji jest OGROMNY!

Listen on Spreaker.