Blanka na Eurowizji 2023

i

Autor: Sarah Louise Bennett/EBU Blanka na Eurowizji 2023

Najpierw hejtowali teraz uwielbiają. Awans Blanki na Eurowizji 2023 zjednoczył Polaków

2023-05-12 9:17

Jeszcze nie tak dawno była obiektem drwin, kpin i hejtu, a dziś nie ma po tym śladu. Po awansie Polski do finału Eurowizji 2023, Blanka zyskała wielu fanów, a w social mediach można zobaczyć jak rodacy gratulują sukcesu artystce i mocno się ze sobą złączyli. Czy w takim razie nasza reprezentantka ma szanse na wysokie miejsce w finale konkursu?

Polska w finale Eurowizji 2023 - ta wiadomość ucieszyła niejedną osobę. Przypomnijmy, że w czwartek 11 maja odbył się drugi półfinał 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Wśród 16 państw na scenie pojawiła się także Polska. Nasza reprezentantka Blanka wystąpiła z piosenką Solo jako dziewiąta i oczarowała publiczność, jak i widzów przed telewizorami. Jej występ przepełniony był niesamowitą energią, kolorami i nie tylko wokalem, ale także tańcem! W pewnym momencie Blanka zrzuciła z siebie sukienkę i dała czadu tańcząc wyćwiczoną choreografię. Eurowizyjny występ Polki spodobał się wielu zagranicznym widzom, którzy zagłosowali na słynne BEJBA. Dzięki tym głosom Blanka przeszła do finału Eurowizji 2023, a ślad po ogromnym hejcie zaginął. 

ZOBACZ TAKŻE: Które miejsce w półfinale Eurowizji 2023 zajęła Polska? Na którym miejscu Blanka?

Oni też reprezentowali Polskę na Eurowizji!

Polacy pokochali Blankę po półfinale Eurowizji 2023

Gdy Blanka wygrała polskie preselekcje Eurowizji 2023, jej występ stał się obiektem drwin i hejtu. Na artystkę od hitu Solo spadła ogromna fala hejtu, a wiele osób zarzuciło jej to, że nie potrafi śpiewać i że jej piosenka nie nadaje się na prestiżowy konkurs. Mimo negatywnych komentarzy, Blanka pokazała że ma do siebie dystans i do półfinału przygotowała się najlepiej jak tylko potrafiła. W czwartkowy wieczór 11 maja podczas drugiego półfinału dała z siebie wszystko, dzięki czemu zyskała głosy widzów i przeszła do wielkiego finału. Po awansie Polski do finału Eurowizji 2023, ślad po hejcie i krytyce zaginął. Jest go niewiele, a większość rodaków zjednoczyła się ze sobą. Blanka otrzymała po werdykcie ogromne wsparcie i z pewnością to podniesie ją na duchu przed finałowym występem:

- Gratulacje 😃 brawo Blanka pokazałaś hejterom że się mylą co do ciebie. Dzięki tobie jesteśmy finale Gratulacje ❤️❤️

- i co teraz hejterzy (którzy pisali całe elaboraty, że zajmie ostatnie miejsce 😉 ) jest wam choć trochę łyso? 😉

- Piękny występ🥰🤛🫶Gratulacje!

- Zasłużenie. Dziewczyna włożyła dużo pracy i było widać efekty. Nie ma porównania do występu z preselekcji. Może być z siebie dumna. Brawo i powodzenia! 😉

- A tak krytykowali ze śpiewać nie umie 🙉.. jeszcze wygra to się ci wszyscy krytykujący zdziwią . Piosenka wpada w ucho .. trzymam kciuki

Poniżej możecie zobaczyć półfinałowy występ Blanki. BEJBA dała czadu!

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2023. Występ Blanki zachwyca. Teraz "Bejba" śpiewa cała Europa!

Sonda
Podobał Ci się występ Blanki podczas drugiego półfinału konkursu Eurowizja 2023?