Mister Supranational 2023

i

Autor: AKPA

WYBORY MISTERA

Mister Supranational 2023 - TRANSMISJA, GODZINA. Gdzie i o której oglądać galę?

2023-07-21 8:54

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Za nami Festiwal Piękna 2023, podczas którego poznaliśmy nową Miss Supranational, Miss Polski i nowego Mistera Supranational. Gdzie i o której obejrzeć wybory najprzystojniejszego mężczyzny świata? Transmisję z wydarzenia pokaże Telewizja Polsat.

Mister Supranational to konkurs, w którym o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny rywalizują panowie z całego świata, w tym także z Polski. Za nami Festiwal Piękna 2023, który jak co roku organizowany był w Polsce. To właśnie w naszym kraju przez trzy dni odbywały się prestiżowe konkursy, w tym wybór Miss Supranational, Miss Polski, a także Mistera Supranational. Tytuł Miss Supranational powędrował do kandydatki z Ekwadoru - Andrea Aguilera, natomiast Miss Polski została Angelika Jurkowianiec, która otrzymała nie tylko prestiżowy tytuł, ale także 60 tysięcy złotych, skuter i hulajnogę elektryczną. Wybory Mistera Supranational odbyły się w sobotę 15 lipca, jednak transmisja nie została pokazana wtedy na żywo w telewizji. Tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata powędrował do Hiszpana - Ivana Alvarez i będzie można zobaczyć to niebawem w telewizji.

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Mister Supranational 2023 - DATA, GODZINA

Kiedy i o której godzinie są wybory Mister Supranational 2023? Konkurs odbył się w sobotę 15 lipca w Nowym Sączu, a Polskę reprezentował Daniel Tracz. Telewizyjna premiera gali będzie wyemitowana w sobotę 22 lipca o godzinie 20:00. Wydarzenie potrwa około trzech godzin, a na wszystkich czekać będą nie tylko pokazy modeli na wybiegu, ale także muzyczne doznania!

ZOBACZ TAKŻE: Mister Supranational 2023 - kto z Polski? Kto reprezentuje Polskę na Festiwalu Piękności?

Mister Supranational 2023 - TRANSMISJA, POWTÓRKA

Gdzie oglądać wybory Mister Supranational 2023? Relacja z siódmego konkursu Mister Supranational, podczas którego czterdziestu jeden mężczyzn będzie rywalizować o tytuł najprzystojniejszego na Ziemi. zostanie wyemitowana w Telewizji Polsat. Powtórka konkursu nie jest przewidziana w telewizji, jednak można obejrzeć ją na YouTubie.

Sonda
Śledzisz wybory Miss i Mistera Polski?