Angelika Jurkowianiec

i

Autor: screen z IG/angelajurkowianiec Angelika Jurkowianiec

MISS POLSKI 2023

Angelika Jurkowianiec została Miss Polski 2023. Poznajcie ją bliżej

2023-07-17 12:02

Wybory Miss Polski 2023 za nami. Koronę najpiękniejszej z rąk ubiegłorocznej zwyciężczyni Aleksandry Klepaczki, otrzymała Angelika Jurkowianiec. Kim jest nowa Miss Polski 2023? Ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień? Poznajcie ją bliżej czytając nasz artykuł.

Miss Polski 2023 została Angelika Jurkowianiec. Kim jest? Ile ma lat? Informacji na temat nowej Miss Polski 2023 poszukuje wiele osób. W niedzielny wieczór 16 lipca w Nowym Sączu, zakończył się Festiwal Piękna 2023, a tym samym odbył się finał konkursu piękności na Miss Polski 2023. O tytuł najpiękniejszej walczyły 32 kandydatki z różnych stron Polski. Modelki pokazały się wszystkim na wybiegu w sukniach ślubnych i wieczorowych, z kolekcji Izabeli Janachowskiej i Violi Piekut. Nie obyło się także bez pokazu w strojach kąpielowych i występów gwiazd. Po wszystkich prezentacjach poznaliśmy Miss Polski 2023, której koronę przekazała Aleksandra Klepaczka. Do kogo trafił ten tytuł? Nową Miss Polski 2023 została Angelika Jurkowianiec. Co trzeba o niej wiedzieć?

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Angelika Jurkowianiec - kim jest Miss Polski 2023?

Nową Miss Polski 2023 została Angelika Jurkowianiec, która w konkursie startowała z numerem 16. Nowa Miss Polski ma 26 lat i pochodzi z Namysłowa, znajdującego się w województwie opolskim. Studiuje analitykę medyczną na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Dodatkowo pracuje w klinice stomatologicznej jako asystentka. W przyszłości chce zostać specjalistką ds. marketingu i project management w branży modowej. Dodatkowo nowa Miss Polski 2023 ukończyła szkołę muzyczną I stopnia. Gra na gitarze i pianinie, a jej ogromną pasją, której oddaje się z zamiłowaniem, jest florystyka. Jej domowa hodowla liczy aktualnie 40 gatunków egzotycznych roślin. Oprócz tego Angelika uwielbia konie, a przygodę z jeździectwem rozpoczęła w wieku zaledwie dwóch lat i kontynuowała ją przez 11 lat.

ZOBACZ TAKŻE: Pełne wyniki Miss Polski 2023. Kto został Miss, a kto Wice Miss?

Listen on Spreaker.