Bogdan Borowski i MiłyPan

i

Autor: screen z YouTube/DEFIS Oficjalny Bogdan Borowski i MiłyPan

MiłyPan i Bogdan Borowski śpiewają Jeden taniec jedna noc. Obok tego nie da się przejść obojętnie!

2022-05-12 14:15

Jeden taniec jedna noc to piosenka, którą MiłyPan śpiewa razem z Defisem, a także z dziewczynami z grupy Topky. Kawałek w szybkim tempie stał się hitem, który śpiewa cała Polska! Teraz przyszedł czas na Bogdana Borowskiego, który ze swoim młodszym kolegą dał po prostu czadu. Ten duet skradł serca internautów! Przekonajcie się sami.

MiłyPan i Defis zapoczątkowali modę na piosenki w stylu lat '80. Wszystko zaczęło się od ich wspólnego kawałka Musisz się starać, który w mgnieniu oka przekonał do siebie słuchaczy w różnym wieku. Następnie chłopaki poszli za ciosem i stworzyli kolejny hit, jednak tym razem dołączył do nich Bogdan Borowski, legenda z zespołu Milano. Mowa o piosence Jeszcze raz, która miała swoją premierę w październiku 2021 roku. To jednak nie koniec. W kwietniu 2022 roku pojawił się numer Miłego Pana, Defisa, a także dziewczyn z grupy Topky, który nosi tytuł Jeden taniec jedna noc i w zaledwie kilka godzin stał się prawdziwym hitem! Choć w tym numerze nie pojawił się Bogdan Borowski to MiłyPan zaśpiewał z nim w... samochodzie! Wideo stało się hitem, a internauci chcą więcej!

MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc

MiłyPan i Bogdan Borowski śpiewają w aucie

Połączenie dwóch pokoleń i dwóch talentów? Czego chcieć więcej! MiłyPan i Bogdan Borowski zachwycili swoich fanów, a to wszystko przez piosenkę Jeden taniec jedna noc, którą zaśpiewali na parkingu w samochodzie. Internauci są zachwyceni i liczą na kolejny duet z ich udziałem. Sprawdźcie poniżej, jak Bogdan Borowski poradził sobie w najnowszym hicie Miłego Pana, Defisa oraz dziewczyn z grupy Topky.

- Świetna piosenka wpada w ucho??

- Ooo Panowie takich kombinacji więcej proszę ??

- jesteście najlepsi ??? aż chce się tańczyć, słuchając waszych kawałków ?????

- oby obecność tych dwóch Panów razem, znaczyła o kolejnej cudownej piosence ?❤

Sonda
Czy słuchasz disco-polo?