Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski

GWIAZDY I ICH DZIECI

Michał Wiśniewski pokazał najmłodszego syna. Sama słodycz!

2023-07-07 13:07

Jakiś czas temu Michał Wiśniewski został ojcem i powitał na świecie swoje szóste dziecko. Dumny tata pochwalił się w internecie zdjęciem ze swoim synem i rozczulił internautów. Na tę fotografię nie można się napatrzeć!

Michał Wiśniewski jest dumnym ojcem i ma pod swoimi skrzydłami aż sześcioro dzieci. Z Mandaryną doczekał się Xaviera Michała urodzonego w 2002 roku i Fabienne Martę, która przyszła na świat rok później. W 2006 roku razem z kolejną żoną Anną Świątczak powitał na świecie córkę Etiennette Annę i dwa lata później Vivienne Vienna. W 2021 roku będąc w małżeństwie z Polą WiśTak dziś wyglądają dzieci Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Talent odziedziczyły po rodzicach!niewską, na świat przyszedł ich syn Falco Amadeus, który w 2023 roku doczekał się rodzeństwa. Dokładnie 16 maja 2023 roku, Michał Wiśniewski razem ze swoją żoną ogłosili światu, że urodził się ich drugi syn, któremu nadali nietypowe imię Noël Cloé. Teraz dumny tata zapozował z najmłodszym synem do zdjęcia i rozczulił wszystkich swoich fanów!

Michał Wiśniewski & Paulina Jurczak & Dominik Kudaj - Niekochani (StartUp Music)

Michał Wiśniewski z najmłodszym synem

Michał Wiśniewski jest artystą, który założył jedną z największych rodzin w polskim show-biznesie. Dodatkowo oprócz swoich dzieci będąc w związku z Dominiką Tajner wychowywał także jej syna Maksymiliana z pierwszego małżeństwa, a teraz razem z Polą Wiśniewską wychowuje jej dzieci -  Julię, Polę, Adama i Piotra, z poprzednich związków. Teraz artysta postanowił pokazać wszystkim jak usypia najmłodszego syna i wrzucił na Instagram zdjęcie, na którym widać jak Noël Cloé śpi obok tatusia. Uroczy widok rozczula każdego. Zobaczcie sami. 

ZOBACZ TAKŻE: Tak dziś wyglądają dzieci Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Talent odziedziczyły po rodzicach!

Sonda
Słuchasz muzyki Michała Wiśniewskiego?