Michał Milowicz

i

Autor: AKPA Michał Milowicz

Michał Milowicz - wiek, żona, dzieci, wzrost, kariera, Instagram

2022-12-09 9:19

Zastanawiasz się, kim jest Michał Milowicz? To znany i lubiany polski piosenkarz, aktor, producent i reżyser. Niegdyś nazywany był jako polski Elvis Presley, ale także jako następca Johna Travolty. Co musicie o nim wiedzieć? Najważniejsze informacje o Michale Milowiczu, znajdziecie w artykule poniżej.

Michał Milowicz - wiek, żona, dzieci, wzrost, kariera, Instagram takie informacje najbardziej ciekawią internautów. Michał Milowicz to polski piosenkarz, aktor, producent i reżyser. Oprócz tego zajmuje się działalnością deweloperską i jest współwłaścicielem firmy budującej osiedla mieszkaniowe. Artysta od wczesnych lat interesuje się muzyką i zawsze marzył o występach na scenie. W szkole podstawowej należał do kółka wokalno-muzycznego, zdobywał nagrody w konkursach recytatorskich i śpiewał w chórze kościelnym. Jego kariera na dobre zaczęła się, gdy był na drugim roku studiów na AWF. Jego ojciec - Jerzy, wypatrzył wówczas w gazecie ogłoszenie o castingu do musicalu Janusza Józefowicza - Metro. Mimo iż nie udało mu się przejść eliminacji, jego kariera potoczyła się rewelacyjnie.

Milowicz porzucił studia i w 1991 roku, rozpoczął pracę sceniczną w Teatrze Dramatycznym grając w musicalu Metro. W latach 1995–2001 w Teatrze Studia Buffo odniósł sukces w tytułowej roli w spektaklu kabaretowo-rewiowym Elvis, którego był pomysłodawcą.

Szybkie Pytania Kamil Bednarek

Michał Milowicz - wiek, wzorst

Ile lat ma Michał Milowicz? Wiek artysty ciekawi wiele osób. Okazuje się, że Milowicz urodził się dokładnie 16 września 1970 roku w Warszawie. Jak łatwo można obliczyć, w 2022 artysta będzie obchodzić swoje 52. urodziny. Internautów ciekawi również wzrost Michała Milowicza. Aktor jest bardzo wysoki i mierzy około 186 cm wzrostu.

Michał Milowicz - żona, dzieci

Czy Michał Milowicz ma żonę i dzieci? Życie prywatne celebrytów, zawsze jest na świeczniku wielu osób, więc nic dziwnego, że w sieci poszukiwane są informacje na temat aktora. Michał Milowicz większość życia poświęcił na realizowanie własnej kariery, w związku z czym nie miał czasu na założenie rodziny, jednak jest to jego wielkie marzenie. W sieci nie znajdziemy informacji, czy aktor obecnie się z kimś spotyka.

Gumowy kurczak "śpiewa" sampel Krzysztofa Krawczyka. Ostatni raz zatańczysz ze mną to hit internetu!

Michał Milowicz - kariera

Michał Milowicz zdobył największą popularność i sympatię widzów, występując jako Cezary Cwał-Wiśniewski w sitcomie TVP3 Gdańsk Lokatorzy (2000–2003) i jego spin-offie Sąsiedzi (2003–2008).Aktor ma na swoim koncie także rolę w produkcjach takich jak: Młode wilki, Sztos, Chłopaki nie płaczą, Poranek kojota, Kiler-ów 2-óch. To jednak nie koniec. Michał Milowicz brał udział w Tańcu z Gwiazdami, czy też programie Gwiazdy Tańczą na Lodzie.

Artysta ma na swoim koncie także sukcesy muzyczne, a w czerwcu 2003 pojawił się jego debiutancki album "Teraz wiesz".

Michał Milowicz - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Michał Milowicz to uczestnik znanego i lubianego show Polsatu. Artysta wystąpi w 17. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jego zmagania na wielkiej scenie będzie można oglądać jesienią 2022 w TV.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2022 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w 17. edycji show?

Michał Milowicz - Instagram

Michał Milowicz jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko. Oficjalny nick aktora to @michal_milowicz.

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?